Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O jezu ... ale mam nadrabiania :(.

Z krzesłami nie pomogę :(. Reszta nadrobię jutro.

A teraz witam się po 4 dniach i od razu chwalę sieępiękną stolnicą 60x80. Ciężka bardzo, gruba. Wczoraj miała chrzest - poszło 112 pierogów ruskich :).

I od razu mam pytanko: chcę odsmażane pierogi - jak je suszycie po ugotowaniu ? (nigdy tego jeszcze nie robiłam). Macie jakieś swoje sposoby ?

Słyszłam o maśle, o folii aluminiowej, o szmatce ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duuuper sypialnia :).

I od razu przestrzegam przed czarnymi lakierowanymi stolikami. Mam szafki w czarnej łazience i jak je wytrę i odwrocę się ... już są zakurzone. Cholerstwo nie z tej ziemi. Mi do sypialni białe nie pasuję, muszę mieć czarne. Tym razem zastanawiam się nad matem. A że w środku muszę zmieścić mały sprzęt grający więc chyba będę na zamówienie robiła.

 

Venusku - dwie godzinki roboty (uwielbiam kleić pierogi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma mnie dzień i tyle zaległości do nadrobienia-współczuję tym kto chce wszystko przeczytać

Monia ja to Cię rozumiem z tym spaniem,codziennie dzwonię do przedszkola że syna nie bedzie na śniadaniu,ale na obiad przyjdzie, rano śpi się najlepiej.

Tak chodziło mi o "gluty" w sypialni super wyglądają jak i cała reszta,no i dzięki za zdjęcia szparki z ledami:) trochę za późno bo u mnie sufity zrobione,ale chyba tak zrobię nad lustrem w łazience,ale chyba dam świetlówkę,bo do makijażu byłoby za ciemno.

Mirello ja pierogi po ugotowaniu daję do lodówki alewcześniej daję jakiś tłuszcz zeby się nie skleiły.Następnego dnia odgrzewam ze śmietaną i bułką tartą podsmażoną na maśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Mam odkurzacz! :wiggle: separator! :wiggle: juhuuuuu!

 

Rasia!!!!!

Jak Ty, gdzie Ty! :no: :no: :no:

No teraz to już chyba to! (poza jednym szczególikiem, że ten czarny środek miał białą lamówkę)

Może to była jakaś indpiracja tym Aitali

Swoją drogą*trafiłam w necie na krzesła Aitali (ale tylko w grafice google) przezroczyste z różnymi,różnistymi rysunkami

 

Lidziu auto wciąż w warsztacie. Czekaliśmy na inną*chłodnicę, bo przyjechała zła, ale lada dzień powinnam mieć czarną strzałę z powrotem ;)

 

venus, dzięki. Jakieś zasłonki planuję, może rolety rzymskie. Musi być coś lekkiego i mało zdobnego. Nie chcę zrobić z tej sypialni pakamery, a przy tych ciemnych kolorach, ciężkim łóżku o to łatwo

 

Basia, ja dziś wstałam po 13 (rano odprawiłam rodziców na egipski wywczas, wróciłam do łóżka i zasnęłam przy Millenium) Głowa mi pęka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...