Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A jaki model i czemu akurat taki?

 

dlatego że uznaliśmy że to najlepsze odkurzacze dostępne na rynku (K znajomy od kilkunastu lat jest w tym biznesie)

Dożywotnia gwarancja na jednostkę, świetne parametry, fajny zestaw sprzątający. Tyle

Model CYKLON 160I-EU-H

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknąłem na stronę.

Dożywotnia to ona tak do końca nie jest - pierwsze 10 lat jest pełnej, potem kolejne 15 kiedy w cenę wliczone są części, ale płaci się już za robociznę :)

Chociaż to faktycznie i tak więcej niż standardowe 10 lat innych producentów :)

Pytanie czy odkurzacz wytrzyma 25 lat i czy firma będzie istniała dłużej niż 10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknąłem na stronę.

Dożywotnia to ona tak do końca nie jest - pierwsze 10 lat jest pełnej, potem kolejne 15 kiedy w cenę wliczone są części, ale płaci się już za robociznę :)

Chociaż to faktycznie i tak więcej niż standardowe 10 lat innych producentów :)

Pytanie czy odkurzacz wytrzyma 25 lat i czy firma będzie istniała dłużej niż 10 :)

 

Facet który montował u nas jednostkę miał ze sobą w samochodzie kilkunastoletni przedpotopowy model (bodajże 17lat) który ludziom walnął.

Naprawial go i wiózł z powrotem na montaż. Za free. To mówi samo za siebie

Firma istnieje od ponad 40 lat, dlaczego ma nie istnieć kolejne 10?

Między innymi dlatego ją*wybraliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, przepraszam, ze offtopikuje...mam prosbe...czy w wolnej chwili zrobiłabys fotke tego łączenia płytek z teak'iem? Przepraszam, ze znów do tego wracam, ale zabraknie nam ok 3 cm, zeby płytki były tak, jak planowalismy do sufitu-w całosci, stad pomysł na te listwy-ze zasłonia ta luke...nie wiem, co robic-to jest bardzo małe pomieszczenie a gigantyczne płytki(120x60) i nie chciałabym robic kilkucentymetrowego paska na dole albo u góry:confused:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, przepraszam, ze offtopikuje...mam prosbe...czy w wolnej chwili zrobiłabys fotke tego łączenia płytek z teak'iem? Przepraszam, ze znów do tego wracam, ale zabraknie nam ok 3 cm, zeby płytki były tak, jak planowalismy do sufitu-w całosci, stad pomysł na te listwy-ze zasłonia ta luke...nie wiem, co robic-to jest bardzo małe pomieszczenie a gigantyczne płytki(120x60) i nie chciałabym robic kilkucentymetrowego paska na dole albo u góry:confused:

 

Moim zdaniem zostaw u góry pasek bez płytek, mozna wstawić pasek karton gipsu i bedzie ok. Mnie sie nie podobaja listwy, no ale na szczęscie to Twój problem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, :hug: rzeczywiscie bardzo ładnie to wyglada...sufit był juz obnizany...2x.1 raz przez pana sufitowego, potem przez pana od płytek (konkretnie pod te płytki), wiec trzecie obnizanie nie wchodzi w gre:bash: bede kminic dalej. Jeszcze raz Ci dziekuje, Dobra Duszyczko:)

emiranda, dzieki za opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hazel, ja bym zrobiła tak jak radzi emiranda. Mam tak zrobione w każdej łazience i naprawdę wygląda to dobrze.

 

ja też bym tak zrobiła. Wolałabym mieć nad płytkami pasek bez nich (wyrównany do czoła płytki gk) niż robić jakaś listwę od podłogi

Przemyśl to Olu (emirandzie nie chodziło o obniżnie sufitu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...