Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

112 pierogów? sama :o o ludzie :D

 

skoro czytasz Millenium, to wybaczamy ;)
hej dziewczyny.wróciłam z nart!!! w górach halny i postanowilismy wrócić:)

jak przyjechaliśmy było bardzo duzo sniegu, mnóstwo . a dz\iś już o połowę mniej:jawdrop: i deszcz.

 

Monia ja już wczoraj skończyłam III tom;)wciąga???

 

Venusku korzystając ,że jesteś u Moni podaj mi namiar na te korektory Krylan tak się nazywały??? napiszesz u mnie????żeby Moni nie zAŚMIECAĆ.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, Lidzia, dzieki:hug:

dopiero teraz doczytałam i niestety panowie juz połozyli płytki w taki sposób, ze brakuje tych 2-3 cm do podłogi...wiec mam zonka dalej, choc juz własciwie nie ma teraz juz nad czym myslec:rolleyes:

Monia, wkleiłam fotki łózka dla Ciebie:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się serdecznie :) dom...rewelacja, z ostatnich zdjęć sypialnia mmmm, kurcze gdybym miała drugi dom :rolleyes: świetnie wygląda.

 

Potem czytałam....do tyłu :D więc podziwiam faworki :) a potem doszłam do prądu. Pisałaś Monia, że rozliczasz się miesięcznie wg rzeczywistego zużycia? My za zeszły sezon mamy nabite przez budowlańców lekką rączką 11 tys. kW, o kwocie nie muszę pisać, a jesteśmy na budowlanym. W grzewczym zużywamy jakieś niecałe 600 miesięcznie, też cholernie dużo. Ale ja nie o tym :) na pewno będziemy zmieniać dostawcę :D i chciałam się dowiedzieć gdzie tak fajnie można się rozliczać ;). Acha, to przez to że woda podgrzewana elektrycznie, łazienka ogrzewana tak samo....tymczasowo ale jednak.

 

Przepraszam, że tak na dzień dobry o sobie :oops:. To może pochwalę jeszcze na koniec talent kulinarny żeby mi się nie oberwało :D.

 

Magda, jeszcze przed miesiącem to samo było z Incepcją a podejrzewam, że dalej powtarzają ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam tylko zgłosić, że dziś HBO nadaje SATC 2 po raz chyba setny od nowego roku i po raz 4 w tym tygodniu:sick:

O co tu chodzi?:wtf:

Monia, dobrze, że choć raz udało Ci się na ten film trafić:rotfl:

Bo gdyby nie udało - to byłby już prawdziwy wyczyn:lol2:

 

od tamtego razu nie udało mi się już na ten film trafić :no: (w moim mniemaniu był jeden jedyny raz)

 

najwyraźniej za mało czasu spędzam z pilotem w ręku :p

(żeby wiedzieć ile razy w tyg HBO puszcza ten film musiałbym chyba poprosić o osobiste powiadomienia sms :lol2:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tamtego razu nie udało mi się już na ten film trafić :no: (w moim mniemaniu był jeden jedyny raz)

 

najwyraźniej za mało czasu spędzam z pilotem w ręku :p

(żeby wiedzieć ile razy w tyg HBO puszcza ten film musiałbym chyba poprosić o osobiste powiadomienia sms :lol2:)

 

A u mnie HBO jest pod jedynką, i jak małą położe spać i zasiadam do forum, to przerzucam z DisneyJunior na którym przed snem ogląda ukochaną myszkę miki na 1 właśnie (tylko na tyle mnie stać) i tak HBO mi brzęczy nad uchem do tej 1-2 godziny - o ile mąż nie przełączy;) Ja przeważnie nie mam już czasu ani energii przejrzeć co na innych;)

Więc statystyki puszczania SATC 2 na ich kanale można powiedzieć - prowadzę bardzo rzetelnie:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yokasta witaj i nie krępuj się z tymi butami :no:

mnie teraz będzie pewnie trochę mniej ale wrócę ;)

 

a powiem Ci że ja zrobiłam symulację względem swojego zużycia u różnych dostawców (maja na stronach klkulatory taryf) i wyszło mi, że jednak RWE wypadł najlepiej (168pln w tryfie mieszkalnej to zawsze mniej niż 180 czy nawet ponad 200 w Enea, Vattenfall czy PGE)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak małą położe spać i zasiadam do forum, to przerzucam z DisneyJunior na którym przed snem ogląda ukochaną myszkę miki na 1 właśnie (tylko na tyle mnie stać) i tak HBO mi brzęczy nad uchem do tej 1-2 godziny - o ile mąż nie przełączy;) Ja przeważnie nie mam już czasu ani energii przejrzeć co na innych;)

 

ja w takiej sytuacji wciskam on/off w tv, a potem on/off we wzmcniaczu.

Wolę posłuchać w tle FM depeche mode, petera gabriela, patha metheny'ego czy moby'ego chociażby.

Ciężko w takich okolicznościch wychwycić kolejny seks w TV ;) (dlatego zawsze liczę na info od fajnych koleżanek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry :)

 

ujawniam się i witam :) piękny macie dom :)

 

http://picsrv.fora.pl/images/smiles/beautiful.gif

 

świetny wątek :) nie dam rady przeczytać całego, ale przyznaję się, że całkiem niedawno natrafiłam na Twoje przepisy kulinarne i makaron z tuńczykiem i suszonymi pomidorami oraz ze szpinakiem i fetą (chyba też Twój) to rewelacja :)

jeśli pozwolisz będę zaglądać i korzystać nie tylko z porad budowlanych, ale też kulinarnych, gdyż kocham jeść (czego na szczęście nie widać ;) ) oraz gotować i piec.

widzę, że tutaj nie jednego się jeszcze nauczę ;)

 

Na forum byłam już jakiś czas temu, jednak sprawy się pokomplikowały (wciąż kręta droga :( ) no ale już na tym etapie mogę chociaż rozważać realne plany kuchni i nie tylko :)

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w takiej sytuacji wciskam on/off w tv, a potem on/off we wzmcniaczu.

Wolę posłuchać w tle FM depeche mode, petera gabriela, patha metheny'ego czy moby'ego chociażby.

Ciężko w takich okolicznościch wychwycić kolejny seks w TV ;) (dlatego zawsze liczę na info od fajnych koleżanek)

A ja w ogóle nie wiem o czym rozprawiacie :(. Jak mam wieczorem chwilkę bez ksiązki to leci Rebel Tv i muza podobna jak u monsanbi. Jestem totalnie nie w temacie. Jak ostatnio facet w pracy mnie poinformował, że zidentyfikowali tego gościa co w lesie mieszkał to ja nie wiedziałam, czy mi film opowiada czy ześwirował. Jestem wolna od mamy Magdzi, byłego wojskowego, Pawlaka itp :).

Aha, zrobiłam zapiekankę z razowymi świdrami, cukinią, bakłażanem, brązowymi pieczarkami i sosem a'la carbonara ze strony z palety smaku. Mniam, polecam.

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, Lidzia, dzieki:hug:

dopiero teraz doczytałam i niestety panowie juz połozyli płytki w taki sposób, ze brakuje tych 2-3 cm do podłogi...wiec mam zonka dalej, choc juz własciwie nie ma teraz juz nad czym myslec:rolleyes:

Monia, wkleiłam fotki łózka dla Ciebie:wiggle:

 

heyzel

jak położyli? Bez pytania co i jak wzięli płytki i położyli???? :wtf:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...