Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

salik i jego .... o laskach myślenie

 

El, ja bym wpadła ale już z deczka z bardzo procentowa jestem ;)

 

Sama grzanca robisz? Opowiadaj!

 

A więc tak: kupujemy 4 butelczyny winka Kagor w Winnicach Mołdowy na Żoli, jak dowieziemy cało to grzejemy - proporcje na butelkę winka:

-10 goździków

- laska cynamonu

- plasterek pomarańczy

- kawałek imbiru

i cała filozofia :)

 

 

Monia - e tam, niech Cię K zawiezie :)

 

A ja mam jeszcze prawdziwy tort schwarzwaldzki :)

 

no to zbierajcie się, tylko kaloszki zabierzcie bo u nas grząsko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek poszedł na chwilę urodzić a tu się nic nie zmieniło - ciągle o zabawach przy winie i pieczeniu łakoci.

 

Monia nie nadrabiam bo czasu za mało ale o co chodzi z tym teakiem. Ja jestem średnio zadowolona z jakości. Takie drogie dechy więc wydawałoby się, że warte ceny. Jak dla mnie jest to jeden z największych moich błędów budowlanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie wyciagaj mopa, nic się nie stanie ;)

 

ja i mop w stanie? :no:

 

znalazlam dzis Twoje wino (w różnym wydaniu) w Leclerc, ale że dziecko mi spalo rozłożone w wielkim wózku ... co druga osoba patrzyła na mnie jak na aliena, a ja wpakowałam do wózka kilka butelek merlota ... nie chciałam się pograżać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i mop w stanie? :no:

 

znalazlam dzis Twoje wino (w różnym wydaniu) w Leclerc, ale że dziecko mi spalo rozłożone w wielkim wózku ... co druga osoba patrzyła na mnie jak na aliena, a ja wpakowałam do wózka kilka butelek merlota ... nie chciałam się pograżać :lol:

 

hehe, domyślam się, jakie zgorszone spojrzenia musiałaś znosić :lol2:

 

ciekawa jestem, czy winko Ci posmakuje jak zdecydujesz się sprobować :rolleyes: na grzańca jest idealne, do picia tak normalnie to nie polecam, bo słodkie ale przy grzańczyku dosładzać nie ma potrzeby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...