Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wylałam dziś w pośpiechu pół buteleczki brazowobordowego lakieru do paznokci na kanapę i podłogę.

Myślalam ze zejdę na zawał

Zmywacz do paznokci i nie ma śladu. Uffff (dla tekigo flejtucha jak ja tylko skórzana kanapa, żadna inna)

no nieźle :lol2:

dobrze, że udało się wszystko zmyć :D

 

jak lanczyk, dobry był ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma się tego nosa ;) :lol2:
no tak wy jesteście w zmowie:lol2:

 

a ja zamarłam jak wylałam pół zmywacza z acetonem:sick: na moją lakierowaną pomarańczową szafkę w łazience. od razu starłam ręcznikiem , bo miałam pod ręką, potem chlusnęłam wodą!!!! ale dalej w ciężkim szoku i wyobrażacie sobie ,że lakier cały,,,bez plam:jawdrop:

dobrze się skończyło u mnie:p ale u ciebie Monia też!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirela, kot na poczatku dostał szaleju. Opowiadałam nawet ak ryczałam ;) Miałam wizję zniszczonej do cna kanapy po miesiacu

Ta skóra jest taka delikatna i miciutka, jak materiał i on chciał sie w niej mościć. Udało się nad tym zapanować - drapie uż tylko okragły chodniczek ikea (krzyczałam na niego tłumaczylam mu, dotarlo)

W pierwszym tygodniu zorbil rysę na oparciu (niewielka, 2cm, to wtedy sie poryczalam) Dostal taki ochrzan, ze chyba zroumial i od tego czasu podchodzi do kanapy bardzo delikatnie, nie szaleje w pobliżu. Odpukać ;)

No ale on jest jeden. Dwa koty to inna para kaloszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirela, kot na poczatku dostał szaleju. Opowiadałam nawet ak ryczałam ;) Miałam wizję zniszczonej do cna kanapy po miesiacu

Ta skóra jest taka delikatna i miciutka, jak materiał i on chciał sie w niej mościć. Udało się nad tym zapanować - drapie uż tylko okragły chodniczek ikea (krzyczałam na niego tłumaczylam mu, dotarlo)

W pierwszym tygodniu zorbil rysę na oparciu (niewielka, 2cm, to wtedy sie poryczalam) Dostal taki ochrzan, ze chyba zroumial i od tego czasu podchodzi do kanapy bardzo delikatnie, nie szaleje w pobliżu. Odpukać ;)

No ale on jest jeden. Dwa koty to inna para kaloszy

Monia jak moj niechcący zadarł kanapę na siedzeniu, tez się poryczałam:sick: ja tez jakoś emocjonalna jestem. teraz juz tez na nia delikatnie wchODZI( ale ja mam grubą skórę:yes: NA szczęscie). ma tez drapak, który stoi za kanapą i tam drapie, nauczył się w tym domu.

za to nie oszczędza kanapy syna_G206350.jpg właśnie na niej śpi. a uwielbia grzbietem w dól po oparciu drapać , przesuwa się przód - tył - tak jak my , gdy byłyśmy małe i na trzepaku wisiałyśmy:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dwoma i więcej kotami, problemem nie jest drapanie, a ganianie się.

Nawet przy systematycznie przycinanych pazurach, bardzo ciężko będzie zrobić to tak, aby koty biegnąć po kanapie, nie zostawiły śladów :(

U nas największe zniszczenia są od gonitw, a nie drapania jako takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dwoma i więcej kotami, problemem nie jest drapanie, a ganianie się.

Nawet przy systematycznie przycinanych pazurach, bardzo ciężko będzie zrobić to tak, aby koty biegnąć po kanapie, nie zostawiły śladów :(

U nas największe zniszczenia są od gonitw, a nie drapania jako takiego.

moj już ma ponad 13 lat i już nie gania jak ganiał. a ganiał się z moim synem:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...