Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

monia - smak masz już ? Jakimś przepisem rzucisz ?

Ja w sobotę piekłam ciasto machewkowe agi i ... musiałam w niedzielę powtórzyć wyczyn - wcięli wszystko. Zastanawiam się, czy nie dalo by rady zwiększyć ilość składników i upiec w dużej (nie takiej babkowej) blaszce ....

zdrówka jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirela, smak mam, ale tez zapasy od rodziców ;) Zatem kuchennie - zastój. W czasie choroby zrobiłam swoje ulubione curry z kurczakiem (mogłabym je jeść co kilka dni)

Jeśli chodzi o ciasto marchewkowe, to masz pewnie inne proporcje, bo ja robię zawsze takie duże, na sporej blaszce albo w tortownicy.

U nas tez jest uwielbiane. Szczególnie że nie przepadamy za kremiastymi wypiekami. Babka, drozdzowe, ew sernik, szarlotka (ale z renet, kwaśna) i makowiec. To lubimy

 

Moni przeczytałam pierwszy tom (ciężko się czyta jedynie nocami)

Trochę się zawiodłam ostatnimi 100 stronami. Takie naciaganie i na siłę pompowanie objętości moim zdaniem.

 

a ja dziś odstawiam Lili :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się serdecznie :welcome:

przebrnęłam przez cały wątek-dokładnie!!! sama przyjemność. Domek pięknie wykończony a w związku z tym, że tyle czasu z wami spędziłam mam nadzieję, że zasłużyłam na nagrodę w postaci odpowiedzi na jedno pytanko:) przepraszam, że tak od razu z grubej rury, ale czy w ciemnej łazience te metalic grafit są połączone z białymi matalicami?

Z góry dziękuję za odpowiedź i mam nadzieję, że nie będziesz miała nic przeciwko wielu kolejnym pytaniom, bo pewnie będą :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia cóż to za skromny wpis, nie w Twoim stylu.

Sypnij przepisem, wklej fotkę ...

Szerokość stołu podawałaś, a napiszesz jaki długi, jakie przystawki, ile krzeseł wygodnie a ile ciasnawo wchodzi? Ewentualnie inne uzytkowniczki MD proszę o spostrzeżenia co do długości.

Gadalam ze stolarzem i powiedział ze mi z klejonki nie zrobi 2metrowego bo za duża szansa ze sie blat wykręci, czekam na cene za oblogowany.

Acha wszystkie macie olejowane te stoły? Chwalicie sobie?

Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wypowiem co do stołu MD. Mam manu lakierowany i użytkuje się bardzo dobrze.

Ja mam wymiary 100x170 (+ 2 "dostawki" po 50cm). Nierozłożony jest idealny na bardzo wygodne usadowienie 6 osób (po 2 na dłuższych bokach i po 1 na krótszych), ale ja mam stosunkowo wąskie krzesła. Takie eamsy na przykład to chyba są bardzo szerokie, więc trzeba by przeliczyć ile potrzeba miejsca żeby się zmieściły.

Monia a jak Twoja reklamacja w MD? Skoro już temat się pojawił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...