Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Elena, znow wrocilas! :) I jak w lecznicy? Poradzili sobie z dzikusami? Ktos wam zdjecie pod tym autem zrobil ?:lol:

 

Ależ ja nigdzie nie wyjeżdżałam ;)

 

Jedną dzikuskę po konsultacji z wetem zdecydowaliśmy się uśpić :(

 

Drugą muszę złowić i zawieźć pilnie na sterylkę bo już brzuch po ziemi ciąga... A to nie będzie łatwe.. :no: A najmłodszy - ten od akcji pod lecznicą - 21-go maja umówiony jest na usunięcie klejnotów rodowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta moja to jest ta http://pszczolkowegotowanie.blox.pl/2012/03/O-mace-slow-kilka.html

Ja z nia pieke na razie kazdy chleb, no i dokarmiam nia zakwas, a jak trzeba uzyc nierazowej, to mam te http://www.21food.com/products/rye-flour-,-wheat-four-462211.html i ta jest wlasnie za ok 2pln

 

Ja miałam na myśli te z pierwszego linka, tej drugiej nie widziałam, ale skoro jest w Auchan, to pewnie w moim też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nawyk pieczenia chleba zaczyna sie rozprzestrzniać:).

Od pół roku już chleba ie kupiłam - ale przyznam, ze ja idę łatwiejszą drogą i piekę chleb na mąkach z lidla+ własne dodatki. Jak dla mnie wychodzi to szybciej a chlebek pyszniutki.

 

Pochwalę się zdjątkiem - jest to jeden z pierwszych chlebów. Teraz wychodzą troszkę inne bo robię je w keksówkach.

P1010288.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej...

no chyba sama zaraz upiekę, jak tylko umyję obślinioną klawiaturę :-)

Witam się znowu, rzadko pisuję ale czytam sobie często najsmakowitszy wątek na forum. Monsanbia, a ile czasu zajmuje Ci upieczenie takiego chlebka? Muszę zobaczyć, czy dam radę w czasie drzemki młodzieży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bami, taki na zakwasie trzeba nastawic. Najprostszy jaki robilam nastawilam sobie wieczorem (pol minuty mieszania lyzka), po calej nocy zamieszalam, przelozylam do keksowek, wyrosl w ciagu pol godziny i upieklam. Czynnosci przy nim lacznie (mieszanie, przekladanie) moze 3

Robilam tez na urodziny Lili w sobote no knead bread z tego przepisu http://www.kwestiasmaku.com/domowa_piekarnia/chleb_bez_wyrabiania_z_chrupiaca_skorka/przepis.html wszystkim bardzo smakowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zakwas chyba dobry, włożyłam go na razie do lodówki, teraz muszę przygotować się do pieczenia, chyba zacznę od taterowca, nie mam co prawda mąki chlebowej, ale chyba nic się nie stanie, jak użyję zwykłej, piszą, że on się zawsze udaje, a ta chlebowa to tu tylko dodatek. Zaczęłam się zastanawiać nad moim zakwasem, robiłam go według przepisu z Moich Wypieków, u Liski jest on bardziej skomplikowany - jakieś odlewanie części, za trudne dla mnie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...