Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja bym do ciasta chciała na zimę, ale nie wiem, czy mrożony lepszy czy pasteryzowany w słoiku.

 

Zatem tak jak napisalam wyzej, mrozisz w kawalkach i dodajesz taki zamrozony bezposrednio do ciasta (bez rozmrazania). Tak samo jak truskawki, jagody, maliny itp

 

miałam nadzieję,że napiszesz mi ,że masz tańszy i jest bardzo dobbry,a Gumisiowa też ma ten ,no trudno,ale jesteś zadowolona?

 

:)

Ja wybieralam odplyw pod katem jak najwiekszej pezepustowosci (mialam pietra ze woda nie bedzie odplywac, szczegolnie ze mamy dosc duze deszczownice )

Stad moj wybor padl na ten super 60. Wiem ze niektorzy maja model linearis (ten nizszy) korzystaja i tez sa zadowoleni. Anula ma jakies WIPERY albo cos podobnego. Mozesz ja podpytac :yes:

 

Monika,

w H&Y jest promocja na narzuty i poszewki - drugi produkt za 1 zł!

Bierzesz Antiquę?:)

 

Potrzebuje narzuty na lozko 180x200. W H&Y te wszystkie narzuty sa jakies male

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sharlotka do kiedy jest ta promocja? Musialabym podjechac do H&Y i jeszcze raz je obejrzec. A wiesz co w przypadku ewentualnego zwrotu?

Mnie nie bardzo pasuje kolor tej narzuty, jest za bardzo kremowo-bezowy, z kolei ten fiolet jest za fioletowy. Musialabym ja obejrzec w mojej sypialni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś do 23.05.

To looknij na nie, jak znajdziesz czas.

Nie wiem, co ze zwrotem - ale telefonicznie na pewno Ci udzielą informacji w salonie.

 

W takim razie wybiore sie w ciagu najblizszych dni (moze sob-niedz), zapytam i dam Ci znac :)

Zupelnie sie juz nie interesowalam tymi narzutami, bo ostatnio pani w sklepie powiedziala ze najwiekszy rozmiar to 200x220

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...