Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Dzięki Moni za numerek :lol:

Ja to tylko sama podpiłuję paznokcie , a tak regularnie chodzę, tak się przyzwyczaiłam, a i w domu czasu nie mam na takie rzeczy, a że w pracy mam kosmetyczkę to korzystam :lol2:

 

Tarta i naczynie to tak jak moja sałatka u Ali, musiała mieć swoją salaterkę:lol2: W starej blaszce robić nie będę:no:

Zresztą cały urok tej tarty to ten talerz specjalny

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Tarta i naczynie to tak jak moja sałatka u Ali, musiała mieć swoją salaterkę:lol2: W starej blaszce robić nie będę:no:

Zresztą cały urok tej tarty to ten talerz specjalny

:)

 

Ano, tyz racja :yes:

Fajne formy ma duka (tyle ze mniejsze i wysokie). Ja mam z Ikea (nizsza i wieksza). W jednej i w drugiej wyjdzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, tyz racja :yes:

Fajne formy ma duka (tyle ze mniejsze i wysokie). Ja mam z Ikea (nizsza i wieksza). W jednej i w drugiej wyjdzie :lol:

 

No ostatnio jak byłam to sie koło niej kręciłam, ale myślę eee po co mi przecież ja w życiu tarty nie robiłam:rolleyes:

 

Trzeba by zaplanować wyjaździk do ikea:D, może Lady wezmę, będzie weselej :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ją jem (a się miałam odchudzać) i mąż (jeść nie będę bo się odchudzam), zgodnie twierdzimy że jest rewelacyjna :D

 

:lol: a ja tarte jem (na obiad) i nie czuje sie winna ;)

 

Przy okazji polecam do niej salate z roszponki z vinegretem (moze byc czosnkowy) i z dodatkami (pomidorki, te uzyte do tarty, czerwona cebulka, rzodkiewka, jakies ziarenka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia chociaz super tu wyglądasz ja nie lubie zmian i wole stary awatarek :) Pewno będę musiała sie przyzwyczaić :)

 

Alu ja tez nie lubie i zawsze sie wkurzam jak ktos zmieni. Ale faktycznie kilkumiesieczna Lili i moje rudawe wlosy nijak sie maja do rzeczywistosci.

A tu nie dosc ze teraz, to jeszcze klimat forumowy, i u Ciebie :)

 

 

,może Lady wezmę, będzie weselej :lol2:

 

no tamten zjazd z tym rownac sie nie moze, ale Ikea trip bylo niezapomniane. Wycieczka z przeszkodami, z pelnymi niewyrabiajacymi na zakretach wozkami po parkinku - best of best :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu ja tez nie lubie i zawsze sie wkurzam jak ktos zmieni. Ale faktycznie kilkumiesieczna Lili i moje rudawe wlosy nijak sie maja do rzeczywistosci.

A tu nie dosc ze teraz, to jeszcze klimat forumowy, i u Ciebie :)

 

Pięknie wyglądasz z dziewczynki przekształciłaś sie w kobietę (piękną) wiec juz nic nie mówię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...