Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Po pierwsze trudno mi jest powiedziec czy warto isc na film, bo bylo tyle wzmianek w tv ktorych sie naogladalam, ze mam wrazenie, ze widzialam to wszystko przed projekcja.

Po drugie, dziwne mam wrazenie po tym filmie. Mianowicie takie, ze Ci ludzie bardzo slabo sie znali. W filmie wyglada to tak - poznanie, szybki slub, dziecko i smierc. Do tego w zasadzie w czasie ciazy ktora bohaterka spedza w szpitalu maz zjawia sie tam moze 2 razy. Jak sie na to spojrzy przez pryzmat opanowania i podejscia do zycia prawdziwego Jacka ciezko sie pozbyc tego wrazenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała historia o Agacie w realu była wzruszająca, pytanie jest czy umieli tę historię delikatnie pokazać?

 

Hmmm ja nie jestem zwolennikiem przedstawiania takich historii

Owszem film o osobie TAK ale wiadomo że jak w grę wchodzi choroba i śmierć to nie wiem czy to dobry pomysł na film

 

Ale to moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze trudno mi jest powiedziec czy warto isc na film, bo bylo tyle wzmianek w tv ktorych sie naogladalam, ze mam wrazenie, ze widzialam to wszystko przed projekcja.

Po drugie, dziwne mam wrazenie po tym filmie. Mianowicie takie, ze Ci ludzie bardzo slabo sie znali. W filmie wyglada to tak - poznanie, szybki slub, dziecko i smierc. Do tego w zasadzie w czasie ciazy ktora bohaterka spedza w szpitalu maz zjawia sie tam moze 2 razy. Jak sie na to spojrzy przez pryzmat opanowania i podejscia do zycia prawdziwego Jacka ciezko sie pozbyc tego wrazenia

 

Ja nie widziałam filmu ale po tym co w telewizji było pokazane miałam podobne odczucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia tak sie sklada, że ja tv rzadko oglądam i powiem szczerze, nie widziałam zadnej scenki z tego filmu, w filmie jest wszystko spłycone, przecież nie mogli pokazac, że on tam caly czas siedzi, bo film trwałby kilka godzin. Wiem, że Ty długo sie znalaś ze swoim przyszly mężem, ale sa tacy co robia to raz dwa trzy, każdy inaczej podchodzi do zycia :)

Chyba sie jednak nie wybiore, nawet trudno mi powiedzieć, czy jestem zwolennikiem czy przeciwnikiem takich filmów. Pytanie jest jedno czy film jest bardziej hołdem dla Agaty Mróz, czy bardziej sposobem na zarobienie pieniędzy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w filmie jest wszystko spłycone, przecież nie mogli pokazac, że on tam caly czas siedzi

 

to nie o to chodzi, w filmie jest powod tej jego nieobecnosci. Nie bede zdradzac szczegolow bo moze jednak sie wybierzecie

 

Tak czy inaczej ja mam takie wrazenie i ciezko mi sie go pozbyc, ogladalam/czytalam mnostwo wywiadow z Jackiem i stad to wszystko

 

A sam film jest oczywiscie bardzo wzruszajacy i ladny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia nadrabiasz kinowo!!!:)

a ja po zakupach i biorę się dopiero za pieczenie tortu i robienie sałatki!!!

ale coś mi dzis bardzo słabo:sleep:śpiąco. chyba po winko podskoczę

 

Tort i sałatki to ja w dniu imprezy robię, w koncu goscie pzrychodza dopiero po południu czy wieczorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zakupach bylam, nie wzielam tel a teraz sie rozpakowywalam

serio bedziecie tak z rana? ;) o siebie sie nie martwie ale domu w oplakanym stanie wolalabym Wam nie pokazywac ;) ide ogarnac kuchnie :p

 

Lidzia, wez moja forme koniecznie, bo bedziecie o suchym pysku siedziec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zakupach bylam, nie wzielam tel a teraz sie rozpakowywalam

serio bedziecie tak z rana? ;) o siebie sie nie martwie ale domu w oplakanym stanie wolalabym Wam nie pokazywac ;) ide ogarnac kuchnie :p

 

Lidzia, wez moja forme koniecznie, bo bedziecie o suchym pysku siedziec ;)

na pewno wezmę, bo już pisałam Asi, że bez niej nie będzie tarty :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...