Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

bardzo się starałyśmy, ale jednak trzeba było dzieci odebrać ze szkoły i przedszkola :lol2:

 

dzieki Lidzia za odwiedziny :hug:

Teraz Lili kaze dzwonic do cioc, bo dlaczego ona ich nie widziala :lol:

 

Ale mnie boli gardlo. Przelykanie sliny boli jak cholera ... "sasiedzi ..." :p

 

Magda, a co tak język wystawiasz :-?

 

wlasnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mąż mi kupił formę do Tarty z wyjmowanym dnem i drugą normalną tylko po obwodzie na jakiś 1cm szer dno jest odnizone, jest głębiej, wie któraś po co tak?

Dzisiaj rabarbarową tartę piekę,a w weekend pewnie szpinakową.

Wie któraś ile czasu białka można w lodówce przechowywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie któraś ile czasu białka można w lodówce przechowywać?

 

bardzo dlugo (co jest oczywiscie pojeciem wzglednym), na francuskie makaroniki bialka trzeba przechowywac 2-3 doby w temperaturze pokojowej. Mysle ze do tygodnia bedzie ok. No i bialka mozna tez zamrozic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniu dzięki za możliwość obejrzenia pięknego domku i pyszną kawkę:hug: a przepis na tartę poproszę to zrobię w domu:rotfl:

 

Ja tez dziekuje za co prawda za szybkie, ale mile odwiedziny :)

Szybko Wam z mezem poszlo? Jestescie juz w domu?

 

A przepis na tarte jest tu http://forum.muratordom.pl/showthread.php?177236-Moni-i-dom-się-wykańczają-komentarze-do-Parkowej&p=5382591&viewfull=1#post5382591

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia - ogromne dzięki za dzisiejsze spotkanie. Super, że miałam okazję poznać Ciebie i Twojego męża. Dom piękny, towarzystwo wyborne, tarta boska , a sałatka jeszcze bardziej. Mam nadzieję, że to nie nasze ostatnie spotkanie (teraz Twoja kolej wprosić się do mnie :):).

 

Jeszcze raz dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neferko, ja rowniez dziekuje! Jestes wulkanem energii!!!

 

Musialam K pokazac Twoj dziennik, i trafilam na strone na ktorej mnie olsnilo. Prawda to, ze wynajmowalas mieszkanie mojemu glazurnikowi (zbyszek), tak? :)

Oczywiscie ze nie omieszkam sie do Ciebie wprosic. Nie odstraszyla mnie odleglosc :p Musze zobaczyc Twoja kostke

 

A wiecie co robi teraz Rasia? :lol: wybiera sposrod 10 gat pomidorkow koktajlowych. Zgadnijcie po co :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniu z mężem poszło szybko i nie tak jakbyśmy chcieli:( w domku już jesteśmy przyturlaliśmy się wpół siódmej:( w pewnym momencie miałam wrażenie że mnie w jakiejś pętli czasu zamknęli bo spojrzłam na cipiesa to trzy godziny do domu jedziemy jedziemy patrzę i dalej trzy godziny do domu:bash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neferko, ja rowniez dziekuje! Jestes wulkanem energii!!!

 

Musialam K pokazac Twoj dziennik, i trafilam na strone na ktorej mnie olsnilo. Prawda to, ze wynajmowalas mieszkanie mojemu glazurnikowi (zbyszek), tak? :)

Oczywiscie ze nie omieszkam sie do Ciebie wprosic. Nie odstraszyla mnie odleglosc :p Musze zobaczyc Twoja kostke

 

A wiecie co robi teraz Rasia? :lol: wybiera sposrod 10 gat pomidorkow koktajlowych. Zgadnijcie po co :lol:

 

Prawda to , że pewien Zbyszek u mnie mieszkał z ekipą :):) Ale nie wiedziałam, że to Twój glazurnik :eek: No to ta płytka przy filarze do skuuuuuuuuuuucia :):):)

W kwestii energii to dziś byłam raczej ospała... dziewczyny zaświadczą :) A wprosić Ci sie nie uda- czuj się permanentnie zaproszona :) Do mnie łatwo trafić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...