Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

A ja Ci chetnie moj uzycze :yes: (ciesze sie, my tez nic innego nie jemy, uwielbiamy go)

Jak tylko bedziesz w okolicy to sie odzywaj. Wpadniesz, dom obejrzysz ... ;)

 

A jesli o tupaje chodzi to kupowalam w sklepie internetowym (musialabym fakture sprawdzic)

Mieli tak swietna cene (i dodali rabat) ze nasi panowie od drzwi do konca mysleli ze to lipa :lol:

 

A ja dzis przelezalam praktycznie caly dzien w lozku, rozlozyla mnie choroba ktora czaila sie od kilku dni.

Moj maz bohater natomiast wzial sie wreszcie za garaz! Z zawalonego po sam sufit (doslownie) styropianami, rurkami, dechami, paletami, chemia oczom moim ukazal sie wieczorem pusty i gotowy przyjac samochody :wiggle::wiggle::wiggle: Jeszcze trzeba go dopiescic - umyc, pomalowac, ale juz jest ssssuper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O! Kochana! K jest boski:jawdrop:

To kwestia wychowania czy po prostu taki wyjątkowy egzemplarz Ci się po prostu trafił:cool:?

A wizytę masz jak w Banku!

Tylko się najpierw wykuruj, żebyś ślicznej królewny i boskiego bohatera nie zaraziła.

Chory mąż to marudny mąż i marny z niego pożytek;)

 

PS a jakbyś znalazła lub przypomniała sobie nazwę to daj znać, bo robię podchody pod drzwi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbina, on to powinien juz dawno zrobic. Ale fakt ze zawsze cos mu przeszkadzalo, albo ja :oops: albo praca, albo pogoda (bo polowa pracy na zewnatrz - sortowanie rzeczy, ukladanie)

 

Zatem zapraszam. Od poniedzialku zamierzam juz byc w formie :)

 

Daj maila, znalazlam korespondencje z tym klamkowym sklepem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow!

Ale babeczki poszalałyście:)

Zazdroszczę strasznie tego spotkania i imprezki, aż mi się łezka w oku zakręciła do przeddzieciwoych czasów i wielodobowych szaleństw imprezowych ;)

Gratulacje dla K. Ja się pochwalę, że mój małżonek wczoraj odkrył, że niepozornie wyglądające 3 kamienie, które należało wywieźć przed wejściem firmy ogrodowej kryją pod powierzchnią gruntu jakąś zbrojoną konstrukcję z betonu, prętów i kamieni i własnymi rączkami ją rozbroił i 6 taczek gruzu z tego miejsca wykopał i wywiózł:)

Monia jak zdrówko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no do d.py. dzis wstalam z zaklejonym ropa okiem, zimno mi ... juz mnie to tak wkurza :mad:

a wczoraj jeszcze pojechalismy na grilla do Rasi. Super bylo i pysznie (glownie dzieki Wynajetemu Lidzi), a na miejscu czekala na mnie niespodzianka miesiaca w postaci drobniutkiej, usmiechnietej od ucha do ucha - Eleny !!! :lol:

 

kiedy to sie skonczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no do d.py. dzis wstalam z zaklejonym ropa okiem, zimno mi ... juz mnie to tak wkurza :mad:

a wczoraj jeszcze pojechalismy na grilla do Rasi. Super bylo i pysznie (glownie dzieki Wynajetemu Lidzi), a na miejscu czekala na mnie niespodzianka miesiaca w postaci drobniutkiej, usmiechnietej od ucha do ucha - Eleny !!! :lol:

 

kiedy to sie skonczy

tą ropą zaraziłaś się od Lil :(

 

zdrówka życzę i cieszę się, że udało wam się jednak wczoraj przyjechać i z nami spotkać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...