Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja tam vapiano też lubię, a lokalizacja za blisko pracy i generalnie w weekendy omijam to zagłębie z daleka ;)

 

Monika, ja uwielbiam koktajl truskawkowy z bananem - miksujesz 10-12 truskawek i jednego banana - nic nie trzeba dosładzać, smakuje idealnie :cool:

 

I do tego kilka migdałów trzeba zmiksować pyszości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do tego kilka migdałów trzeba zmiksować pyszości :)

 

u mnie migdałki nigdy za długo nie poleżą ;)

 

Zajrzałam...

A że chleba piec nie będę, tatry też nie... bo nie umiem, ale zjeść to bym chciała...

Idę więc...:bye:

 

Arniczko, ja też nie umiem, ale taka mnie ochota naszła, że upiekłam, mimo że ta moja mąka do wypieków jest beznadziejna. Wprawdzie mam wrażenie, że deczko przesoliłam, a i szpinak za bardzo wysechł w trakcie pieczenia, to już nawet okruszków nie ma, wszystko zjedliśmy, a z piekarnika wyciągałam dziś przed 2-gą w nocy :yes:

Spokojnie dasz radę :cool:

 

ok dziewczyny!!!! jutro banany i truskawki i migdały( bez jogurtu???)

 

bez jogurtu i bez cukru :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co - byliście w VaPiano? My też mieliśmy dziś tam jechać... ale jakoś w końcu nie wyszło;)

 

Pzdr:bye:

 

Nie sledzis fb? ;)

Bylismy i bylo super. Jutro powtorka wiec macie jeszcze szanse :yes:

 

Ja dopiero co usiadlam, zaolejowalam podlogi w lazienkach (pierwszy raz od przeprowadzki). Ze tez wczesniej sie za to nie wzielam ... Teraz podloga wyglada cudnie. K chodzi i sie zachwyca ;) Ugotowalam wywar na jutrzejsza botwinkowa, przygotowalam miesko do musaki, upieklam ciasto rabarbarowe. Jutro zaprosilam na obiad babcie z dziadkiem i moich rodzicow

Pije winko i ide spac

 

Aha, ja tez czesto robie taki koktajl truskawki+banan, ale dodaje jogurt nat albo maslanke, bo z jednego banana i kilkunastu truskawek robie dla naszej trojki. Oczywiscie najlepszy jest dobrze dojrzaly banan :yes:

 

Elena, znaczy ze smakowala. A szpinak nie byl caly zatopiony w masie? Bo on nie powinien wyschnac. Jak go wkladalas?

 

Arnika te tarte to i dziecko zrobi. Nic prostszego. Rob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie koktajle z bananami i truskawkami odkąd pojawiły się truskawy serwujemy na śniadanie codziennie :razz: mniam maniam.

 

A co do Vapiano zaskoczyłyście mnie ... Miejsce przyjemne, prodzieciowe, szerokie menu, fajna organizacja ale za KAŻDYM razem jak tam byłam (miałam podyplomówkę niedaleko i żywiliśmy się co weekend) bolało mnie brzucho po ... moim zdaniem mocno sodowali wszystko co robią.

 

Monia jak olejowałaś sama podłogę? Nie masz żadnych zacieków, wszystko ładnie się rozprowadziło? Moja podłoga na całym parterze wygląda katastrofalnie ... biję się nawet z myślami czy nie cyklinować i nie polakierować ... alternatywa to kolejny olej ale boję się że damy ciała i narobimy więcej szkód niż pożytku :(

Edytowane przez tofee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko

Po spotkaniu. Babcia z dziadkiem wcinali musake (a to ludzie jedzacy tylko kotlety i tym podobne) ;) i jeszcze znajomi wpadli na rowerach i tez sprobowali

 

Moni, w Vapiano bylismy w sobote, spotkanie bylo dzis :yes:

 

Ola, Ty sie nie wyglupiaj i nie kombinuj, juz ktorys raz pisalam ze tarta dla dziecka by prosta byla

A garnki mam stalowe. Berg hoff. I jestem bardzo zadowolona, bo mimo ze mam gaz, nie nagrzewaja sie raczki. No i maja takie grube dno, ze nie musze sie przejmowac kiedy cos odgrzewam. Przekonalam sie o tym ostatnio kiedy ogrzewalam u siebie mamy ogorkowa w jej garnku i ja przypalilam! Mam zla, a ja nie wiedzialam o co chodzi. Dopiero po kilku dniach mnie oswiecilo (jak odrzewalam swoja maczna zupe w swoim garnku do zagotowania, bez zamieszania) ze to sprawa tego dna. Mam przywiozla zupe w starym emaliowanym

Ceramicznych nie mam, ale wydaje mi sie ze sa dobre :yes:

 

Tofee, ja po pizzy w VaPiano nie mialam zadnych sensacji. Ale i tak najczesciej jem tam salatki, rzadziej makarony. W makaronie soda? No bo dodatki swieze, jakas cebulka, miesko surowe, warzywa, widzisz jak wrzucaja, smaza.

 

A podloga. Dostalam od Ducha Lobe do olejowania, instrukcje jak robic (czyli wylac i rozcierac sciereczka) i zrobilam.

Ale powiem Ci, ze podloga lazienkowa to lazienkowa. Tam sa inne warunki, inaczej sie ja uzytkuje, olej jest super. Natomiast w pokojach, w czesci dziennej chyba bym jej nie chciala. W salonie mam olejo-wosk. ale to jest zupelnie inny produkt. Tego sie juz nie olejuje, tylko myje, bo to jest gotowiec, i to jest super. Taki zwykly olej chyba bym sobie w salonie odpuscila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...