Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mon-a, w jakims watku ktos kiedys zapodal Twoj przepis na tarte szpinakowa ... przyznaje, nie byla szczegolnie "chuda" ale ... ale wyprobowalam ja na przyjacielski event. Zrobila furore :rolleyes: Od tej pory pomidorki koktailowe i i lisciasty szpinak Hotrex'u zawsze mam w lodowce :rolleyes: Maly kawalek sportowemu zyciu nie zaszkodzi, a jest swietna propozycja na wieczor ze Znajomymi :-)

 

 

Ja ja liczylam na ilewazy.pl Juz nie pamietam dokladnie ile kcal, ale zakladajac niewielki kawalek dla przyjemnosci od czasu do czasu wcale nie wychodzilo tak strasznie

Ja ja podaje zawsze z salata z roszponki/szpinaku baby z pomidorkami koktajlowymi, cebulka i ziarnami. Wciagam z gora takiej lekkiej salaty i jestem pelna i zadowolona :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy o jedzeniu a ja bez obiadu i kolacji i mi się ten Moni smak tartowy przypomniał i mam ślinotok...

 

zjadlas w koncu ten obiad i kolacje? ;)

 

 

Ja tez mam jeszcze dosc wysokie tetno, ale mi szybko spada. :rolleyes: Ide uzupelnic endo. ;)

 

mnie tez, ale chcialabym biegac z tetnem 130-140, a nie 160-170 :rolleyes:

 

 

 

czyli masz to moj M:lol2:

 

tez mialam takie zrywy w zyciu ;)

Pobiegalam po schodach kilka dni i nie widzac rezultatow :lol: odpuszczalam :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, dziękuję serdecznie za gościnę, pyszny sok warzywno-owocowy (muszę sprawdzić, czy mam sokowirówkę i sobie taki zrobię :)) oraz za przepyszny pasztet i chlebek :D

 

Fajnie było cię spotkać po tak długim czasie i cieszę się, że wyszłaś z ukrycia :D :hug:

 

całuski :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bym sobie taki pyszny sok wypiła....:rolleyes:

 

Nic prostszego - marchewka+jablko+ogorek+seler naciowy+burak+imbir+cytryna ze skorka (eko, kupuje w Lidl), natka pietruszki i do sokowirowki (nie blendera). Jest bardzo smaczny. Lidzi chyba tez smakowal :yes: Polecam

Ja go robie duzy sloj, wkladam do lodowki i mam na 2 dni. Dla siebie troche rozcienczam bo jest bardzo slodki

 

Salik :bye:

 

Malgos, Ty nie dasz rady???!!!:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...