Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ania, dzisiaj Pan Robert była zajęty.......bo był u mnie na budowie :lol: Niestety ja półinteligentna :mad: zapomniałam dać mu do wyceny jednego okna i teraz czekam za wyceną całości po pomiarach i jak wyjdzie dużo drożej to się chyba zabije :( albo najpierw mąż mnie zabije. Walczyłam długo o Heka i jak w końcu mąż się zgodził to teraz wyszło to jedno głupie okno które może zaważyć na losie moim cudnych okien na rzecz albo Drutexu :bash::bash: albo MS. Aaaaa Pan Robert również trochę o Tobie wspominał :)

A tak ogólnie 7001 ładniejszy do Twojego domu więc czekaj cierpliwie za wyceną i może Tobie i mi się poszczęści i dostaniemy ofertę która nas nareszcie zadowoli bo ja już mam po dziurki w nosie tematu okien. Mieszam z nimi strasznie i jak będę się dłużej zastanawiała to pewnie coś w końcu namieszam...albo w sumie już namieszałam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, dzisiaj Pan Robert była zajęty.......bo był u mnie na budowie :lol: Niestety ja półinteligentna :mad: zapomniałam dać mu do wyceny jednego okna i teraz czekam za wyceną całości po pomiarach i jak wyjdzie dużo drożej to się chyba zabije :( albo najpierw mąż mnie zabije. Walczyłam długo o Heka i jak w końcu mąż się zgodził to teraz wyszło to jedno głupie okno które może zaważyć na losie moim cudnych okien na rzecz albo Drutexu :bash::bash: albo MS. Aaaaa Pan Robert również trochę o Tobie wspominał :)

A tak ogólnie 7001 ładniejszy do Twojego domu więc czekaj cierpliwie za wyceną i może Tobie i mi się poszczęści i dostaniemy ofertę która nas nareszcie zadowoli bo ja już mam po dziurki w nosie tematu okien. Mieszam z nimi strasznie i jak będę się dłużej zastanawiała to pewnie coś w końcu namieszam...albo w sumie już namieszałam :(

no bez przesady... to jakieś wielkie okno jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka cena mi pasuje ale jak by było taniej to jeszcze lepiej, a kiedy planujesz kupić?

 

Ja planuję dostać pod choinkę ;) A kiedy tata kupi, to nie wiem. Złożyłam zamówienie i czekam na 24 grudnia :lol:

 

No właśnie... Taki termin Ci pasuje? Bo mogę ewentualnie tatę poprosić, żeby do PL Ci wysłał... Mi i tak nie wyśle :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esiak, ja już kurcze nawet pojedyncze stówki liczę. Miałam konkretną max. kwotę do wydania no i jak to będzie łącznie więcej 500 zł to się jeszcze jakoś wykpię ale jak będzie z 1500 to się cienko widzę :( a myślę, że z roletami tyle może być.... A ogólnie Pan Robert konkretny, rzeczowy, wie co mówi i doradza, dobrze wchodzi i schodzi po drabinie ;) fajny ma samochód- wiem bo jechałam :) itp.itd :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anna ja też cierpliwa i nawet bardziej mi pasuje bo w chwili obecnej to tak kasy mam mniej a potem się polepszy, więc zamawiaj dla mnie , jak ją będziesz miała to dawaj cynk, robie przelew i z wysłaniem nie bedzie problemu bo to małe, a pod choinkę obok caboche aż lepiej będzie wyglądać, hi,hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anna, a ile za przesyłkę do PL sobie liczą?

 

Edit: To ile Twój tato płaci za przesyłkę do Polski?

 

Nie wiem, jeszcze mi niczego nie wysyłał, bo wszystko autem zjechało... Musiałabym zapytać ile paczka kosztuje... Ale możliwe, że można na ebayu znaleźć wyciskarkę bezpośrendio z wysyłką do PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj jakie Wy niecierpliwe...

ja zacząłem wybierać okna w listopadzie a skończyło się na czerwcu... ;)

 

E tam... Ja zaczęłam jakoś w listopadzie zeszłego roku chyba, zanim jeszcze PNB miałam ;) bylo Schueco, Jezierski, potem MS, no i na Schueco kończę. A zamówię wiosną (przy dobrych wiatrach), albo jesienią przyszłego roku więc 1,5-2 lata myślenia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...