Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja tak tylko z ciekawości, bo okna i chłopa już mam, tak jakoś rzadko ostatnio widuje fajnych facetów, wszyscy jacyś tacy beznadziejni debile, mówiąc ładnie

Kurcze, faktycznie ostatnio coś ich chyba wycięło:D bo co jeden to lepszy, szczególnie w budowlance:0 Ostatnio stwierdziłam, że muszę się nauczyć nowego słownictwa bo sobie normalnie nie pogadam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

broń boże, twojego to ja nie biorę nawet pod uwagę

 

No... Bo fajny facet z niego, a Ty tu z epitetami pojechałaś więc myślałam, że może to ja ciągle w różowych okularach i czegoś nie widzę ;)

 

Napisałam zamówienie gdzie trzeba. Będę zdawać relację na bieżąco, jak się coś w temacie zadzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny, bo normalnie mi się dzisiaj polski hydraulik przyśni :rotfl:

 

A ja właśnie do domu plebusa trafiłam i chyba klaruje się moje zestawienie lamp do łazienki. Chyba te najmniejsze jednak 2 się przydadzą... Strasznie ciężko jest mi sobie wyobrazić te wielkości, bo te małe w porównaniu do największych na strasznie malutkie wyglądają, ale w sumie 14cm średnicy to nie tak mało... Zwłaszcza, ze tych lamp ma tam kilka wisieć... Bądź tu człowieku madry :bash:

 

:goodnight:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na "szarościach" wpadłam na piękny kominek kanki więc wklejam ku pamięci, żeby nie uciekło :) Wcześniej rozważałam Milę z Kratek, ale przy Vogla jakoś tak "biednie" wygląda ;) Wklejam oba dla porównania. Oczywiście w docelowym miejscu :) I oczywiście w skali :)

 

Mila

 

http://i3.fmix.pl/fmi2073/21dab3cf0018cd5a4e731748/zdjecie.jpg

 

Vogla

 

http://i3.fmix.pl/fmi274/f09230d00000d54d4e7316de/zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...