Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

anka mnie tez denerwuje że jak jadę do znajomych to parkuję za płotem na ulicy, dlatego u mnie chociaz 5 aut wjedzie i mąż dostawczym zawroci, ale u mojej siostry będzie najlepiej, kupiła sobie szeregowca i chyba będę parkować przed główną brama wjazdową na osiedle bo za bramą to nawet dla niej brakuje miejsca.

 

Marta z tych aut u anki na wjeździe to się uśmiałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wizualki wizualki...tak z nimi pędzisz,

mnie z przeprowadzką raczej nikt juz nie przegoni :D

te wizualizacje sprawiają wrażenie ze dom praktycznie juz widac jaki bedzie jak bedzie gotowy, tak idealnie je tworzysz, jakbys wiedziała gdzie bedzie stał każdy najdrobniejszy przedmiot, stąd wrażenie pędzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu - fajnie to wszystko wygląda na wizualkach. Ja planuję bardzo podobnie ;) U mnie goście też będą mieli miejsce - ale wejdą max. 3 samochody.

 

Kamyczki - ładnie wyglądają - ale moje dzieciaki wprost uwielbiały je wygrzebywać i się nimi bawić... i później były wszędzie porozwalane... Teraz muszę coś innego wymyślić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reni, my teraz też w szeregówce i na ulicy trzeba parkować. Niby na szerokość frontu domu 2 auta wejdą, ale to tak na ścisk... A najlepsze, że kiedyś moja siostra zaparkowała kawałek dalej, to znalazła za wycieraczką kartkę PROSZĘ NIE PARKOWAĆ NA MOJEJ POSESJI... Tak jak by to czyjaś posesja była :mad: Dom na niecałych 2 arach ziemi :lol2: Droga należy do miasta, chodniki też... Szkoda gadać...

 

queene, to nie wrażenie. Ja na prawdę wiem, gdzie będzie stał każdy najmniejszy przedmiot ;)

 

Asia, u nas też zabawa kamyczkami to jest to, co tygrysy lubią najbardziej, ale łudzę się, że jak się przeprowadzimy, to syn raczej na etapie dziewczyn będzie, niż kamyczków :lol2:

 

Karola, Twoja wizualka też jest bardzo fajna. Tylko że pokazałaś sam dom, bez otoczenia, stąd różnica w odbiorze... Jak dasz trochę zieleni, to od razu zupełnie inczej zacznie wyglądać... ja swoje foty też jeszcze dopracuję. Tak na cacy... Tylko to musi trochę potrwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anno, pewnie sie dowiesz z dziennika queene ze jestem fanka Twojej elevation;) super po prostu. A jeszcze to otoczenie...

zaciekawily mnie Twoje inspiracje.Wiem, ze planujesz taka wanne wolnostojaca. A myslalas o baterii? Tez wolnostojaca, czy takie rozwiazanie jak u MarJelki planujesz-z tym slupem? Ja walcze sama ze soba w kwestii wanny a decyzje ostateczna podejme jutro-jak na zywo zobacze Excellent wolnostojaca. Na razie faworytem jest ta z Kola, ktora u siebie wkleilam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hazeleyes, bateria wolnostojaca. Zakupiona, leży i czeka. Taka

 

http://i1.fmix.pl/fmi2301/c3486779001993474e5d25a9/zdjecie.jpg

 

http://i2.fmix.pl/fmi1735/0c324c2f00201f594e5d25b1/zdjecie.jpg

 

Wanna planowana jest Nearia Extrazone albo Eliseo Moccori. Wyznacznik jest taki, że ma być monolitem. Nie może być łączenia tak, jakby wanna miała obudowę. Tak ma na przykład Poolspa Future... Foty (wizualki) łazienki gdzieś już wklejałam, ale jak chcesz zobaczyć to daj znać - wkleję raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja casting ogłaszam, bo sama sobie nie radzę... O ogrodzenie tym razem chodzi... Jakie ma być, to już pisałam i pokazywałam kiedyś. Teraz wirtualna realizacja. Jak jest lepiej? Furtka z lewej strony musi być, bo tam będą liczniki i śmietnik...

 

Wersja pierwsza... Cała część brama-furtki jest symetryczna, a początek i koniec ogrodzenia (murki) są takiej samej szerokości.

 

http://i1.fmix.pl/fmi2176/8a7ba34c0012ebb34e8d87e3/zdjecie.jpg

 

Wersja druga - brakuje symetrii, ale po lewej stronie wpleciony jest kawałek taki, jak jest powielany po prawej...

 

http://i2.fmix.pl/fmi1489/c83888c6001bcb564e8d87e7/zdjecie.jpg

 

Czy moze jeszcze jakoś inaczej powinno być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz zgoogluje te Wanny. Twoja bateria piekna. Ja baterie-rozwazalam taką:

 

http://img829.imageshack.us/img829/6266/zdjecie10749bateriaomni.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

nie jest to oczywiscie szczyt moich marzen ale mozliwosci finansowych;) ale chyba sie skonczy na tej wannie z Koła, bo ona ma 163 cm a z wieksza, to troche sie bede musiala nagimnastykowac i wtedy bateria podtynkowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hazel, ja baterię kupiłam na ebay'u za grosze. Gdybym miała kupować w PL, to pewnie skończyło by się na zwykłej wannie, bo ceny baterii wolnostojacych kosmiczne...

 

Ta wanna z Koła mi się podoba, tylko, szczerze mówiac, ja nie zaliczam jej do wolnostojących :( Excellent ładna, ale nie ten kształt, o jaki mi chodzi. Ale duży plus za to, ze jest mnolitem, no i cena jak na wonostojacą też w miarę OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...