Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

zaczekamy az on sie bedzie grodzil i odsunie sie te 30cm a my ogrodzenia nie bedziemy robic toprzestal pieprzyc i postawilismy w granicy...

 

Właśnie o to mi chodzi... Jeden się odsunie, a drugi ogrodzenia nie zrobi i na tym skorzysta... Według mnie powinno być albo w granicy i wspólne, albo na działce, ale przy granicy, bez odsuwania... Droga na razie prywatna. Później zdaje się miastu ma być oddana/sprzedana... Dopytam. Dzięki za info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kurde Aniu ja wzrokowcem jestem i teraz miesiac mi zajmie zanim sie polapie ze Ty to Ty:bash::bash::bash:

Nie martw sie na zapas, ja bym zrobila tak - jesli macie sasiada - to trzeba budowac poprawne relacje wiec poinformowalabym go, ze zamierzam sie ogrodzic i ogrodzenie w granicy postawic, jesli to normalni ludzie to beda Wam wdzieczni, ze to Wy to ogrodzenie robicie i oni juz beda mieli z glowy...tam gdzie sasiadow nie macie - postawilabym w granicy bo naprawde trzeba byc mega zlosliwcem zeby o te 30 cm robic pyskowke, podobnie z tym przy drodze, skoro jest prywatna to pewnie mozecie stawiac bez formalnosci ale zapytaj bo ogrodzenie to spora inwestycja wiec nie fajnie byloby gdyby ktos strzelal fochy jak juz bedzie stalo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...