Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

Ilonka, ja myślę, że takie foteliki spokojnie mogą być w gabinecie. Też nie używam zagłówka więc mi by pasowały :) No i są dużo ładniejsze niż fotele typowo biurowe.

 

Olu, jakoś wcześniej na te wanny Excelent nie wpadłam. Ale oglądam i widzę, że ich cena jest podobna do tych "moich". Eliseo kosztuje jakieś 4800, Nearia 4500.

 

No tak, zdecydowanie chodzi o kształt :) Kanciaste formy jakoś tak z surowością mi się kojarzą... A ja chciałabym tutaj wszystko "ocieplić", jeśli rozumiesz, o co mi chodzi :rolleyes:

 

A w kwestii baterii. Komuś już o tym pisałam, ale nie wiem, czy akurat Tobie... Ja swoją zakupiłam na ebay'u za przysłowiowe grosze w porównaniu do cen baterii wolnostojących na naszym rynku. Jeśli bierzesz taką opcję pod uwagę, to daj znać - podeślę Ci link. Facet ma dwie baterie - jedna obła, taka jak moja, druga kanciasta - podobna do Hansa Grohe. Moja jest bardzo solidnie wykonana, ładnie wyglada. Jak do tej pory jestem bardzo zadowolona. Zobaczymy, jak będzie się sprawowała w użyciu, ale kupiłam ją, bo wiem, że przy wykończeniówce nie będzie kasy na baterię za 5 tysięcy, a tak dam tę i albo będzie super i zostanie, albo po jakimś czasie się zepsuje i trzeba będzie wymienić, ale jeśli będzie to już po etapie budowy i wykańczania, to latwiej będzie porządną baterię kupić, a tej żal nie będzie przynajmniej ;)

Edytowane przez anna-maria3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Widzę, że ktoś tu się niecierpliwi :wiggle: Tak, mam mieć dzisiaj wycenę okien alu z roletami alu, od innej firmy żaluzje fasadowe, a od trzeciej firmy okna alu z roletami standardowymi Aluplastu...

 

Olu, dałam za nią 105 funtów, czyli wtedy jakieś 450 złotych, teraz juz ciut więcej ;)

Edytowane przez anna-maria3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, byłam dzisiaj w Ikei i niestety zawiodłam się, widząc to krzesło. Na zdjęciu wygląda świetnie, natomiast na żywo... Wszystko przez to, że pokrowiec jest zdejmowany i przez to miałam wrażenie, że całe krzesło jest źle obite :( Tapicerka jakaś taka pomarszczona, pognieciona, sama nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilonka, to szkoda :( Może rzeczywiście lepiej skorzystać z pomysłu MarJel i kupić u tego sprzedawcy na allegro - możesz sobie wybrać i nogi i obicie... Dzięki za informajcę. Przynajmniej wiem, że nie ma sensu jechać na darmo do IKEA...

 

Swoją drogą... Na zdjęciu wygląda bardzo fajnie :roll:

 

Dziewczynki, weekend weekendem, ale w piątek jeszcze wszyscy pracowali... A skoro się zdeklarowali, to ja im daję minus za soldność :roll: Duuuuuży minus :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka, Mezus kochany jest na tak!!!:wave: Znaczy sie zamawiamy ta baterie! Ale my ta druga-co wyglada, jak...:lol: Jeszcze raz dziekuje za namiar:hug:Mam koleznke w Anglii i ona sie wszystkim zajmie tam, na miejscu. Troche niepokoi nas ta cena, ale stwierdzilismy, ze za te pieniadze-za kilka lat mozna ja wymienic, jak cos sie stanie-a teraz-przy wykonczeniowce wydatek kilku tys na baterie jest poza naszymi mozliwosciami. Anulka, musze Cie jeszcze dopytac-na jakiej zasadzie tam sie "robi" ciepla woda? Jest jedno pokretlo...czy jak:-?

Co do okien-wiem, jak to jest, jak nastawisz sie psychicznie, ze tego dnia dostaniesz wycene a tu d...a:-x

Ilonka, w pon. bede w Ikei-w tym samym celu:obczaic nilsy...chociaz Twoja opinia, juz troche mnie do nich zniechecila...na fotce zawsze wszystko pieknie wyglada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu, w mojej baterii jest mieszacz. Ma jedną wajchę. Na tym zdjęciu widać. Jak będziesz chciała więcej fotek to daj znać.

 

http://i2.fmix.pl/fmi1735/0c324c2f00201f594e5d25b1/zdjecie.jpg

 

Bateria jest solidnie spakowana. Wszystko w dużym kartonie, w środku kilka mniejszych kartoników na każdą część osobny. Dodatkowo wszystko w woreczkach, żeby się nie porysowało. Jest też instrukcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...