Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj anna-maria3:welcome:

Przybyłam do Ciebie śladami MarJel - która jest moją wnętrzarską idolką :-)

 

Przedstawię się szybciorem

Stan rodzinny : = Ja + na razie tylko mój Mąż

Stan budowlany: 1 dom wybudowany i sprzedany Obecnie buduje się drugi :-)

 

Jestem zachwycona baterią wannową wolnostojącą - śliczna - też mam znajomych w Angli mam nadzieję że mi nabędą Muszę ją mieć :-)

Gratuluje pozostałych pomysłów budowlanych - jeszcze nie przebrnęłam przez cały wątek

Pozdrawiam serdecznie Saly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Saly i rozgość się :) Byłam na chwilkę u Ciebie. Piękny dom. Jak, gdybym nie budowała parterówki, to też raczej piętrowy by nam wyszedł. Jak znajdę więcej czasu to się wczytam w wątek. Ale działkę to chyba macie sporą, sądząc po podjeździe do domu... A byłaś u karoli? Ona też piętrowca stawia, bardzo podobnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, my z Saly sie znamy, nawet bardzo dobrze :lol2:

to dzięki niej początkowo skusiliśmy się na projekt Verona, który ona buduje :) ale potem nam się pozmieniało ;)

 

Ja sobie tak teraz myślę, że gdybym nie budowała piętrowca (konkretnie klocka, bo w takim domu się wychowałam i to jest chyba powrót do korzeni), to pewnie budowałabym parterówkę podobną do twojej, na bazie litery L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Nasza w sumie jest na planie T ;) Ale takie na planie L też bardzo mi się podobają.

no tak :rolleyes: ubzdurałam sobie, że macie na planie liter L i ciężko mi przyjąć do wiadomości, że jednak T , i ciągle mi się myli

 

ale chodziło mi to ze taras jest fajnie osłonięty z 2 stron :)

w ogóle to wasze patio i korytarz w części nocnej są super :)

niby korytarz długi i wąski, ale w waszym przypadku to zaleta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby korytarz długi i wąski, ale w waszym przypadku to zaleta :)

 

On w sumie wcale nie jest taki wąski :no: Ma 2 metry szerokości. Mam nadzieję, że nie stworzy wrażenia kiszki, tylko będzie słonecznie i przestronnie. Teraz mamy korytarz długi i szeroki na 1,35 m i w sumie nie jest źle, ale ciut mu brakuje więc mam nadzieję, że te 2m w zupełności wystarczą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2m?? a ja myślałam, że ma 1,50 ;)

2 m to jest szeroki :) a jeszcze jest pięknie doświetlony dużymi oknami :) więc w ogóle nie będzie sprawiał wrażenia kiszki

ja mam na piętrze 3,43x6,66 ale bez okien :( i z 5 drzwiami i schodami

coś za dużo myślę i za dużo mi się wydaje :lol2: w mojej głowie chyba twój projekt nieco pozmieniałam zubaw.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na piętrze 3,43x6,66 ale bez okien :( i z 5 drzwiami i schodami

 

No, w tych gabarytach to korytarz jak porządny pokój się szykuje :)

 

U nas 1,5 metra byłoby za mało. Kiszka by się zrobiła... A tak planuję, że ustawimy tam biblioteczkę, jakieś foteliki, stoliczek z lampka i przytulna czytelnia się zrobi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam wycenę okien alu z roletami alu. Powiem szczerze, że trochę mi smutno, bo oferta jakościowo jest super, pan, z którym się kontaktowałam podobnie, natomiast cena powala. Ja wiem, że nie da się porównać alu z pcv, ale cenowo wyszło ponad 2 razy więcej więc nie jest to drobna dopłata :no: I choć serce krwawi, ofertę odkładam na bok, bo takich pięniędzy na okna nie wydam :cry:

 

Dla zainteresowanych - wyszło ponad 100 tysięcy. Okna i rolety - bez bramy garażowej i bez drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...