Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

Wiesz Ania, tak sobie czytam o Twoich dylematach okiennych i zaraz się zapłaczę, że mi deweloper wstawił piękne okna w kolorze brązowym :cry:

I cóż, że drewniane. A ja bym tak chciała szare... :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiesz Ania, tak sobie czytam o Twoich dylematach okiennych i zaraz się zapłaczę, że mi deweloper wstawił piękne okna w kolorze brązowym :cry:

I cóż, że drewniane. A ja bym tak chciała szare... :bash:

 

Przynajmniej wstawił Tobie je deweloper

A co powiesz kiedy ja sama tak zrobiłam?

Teraz bym oczywiście brała szare. Cóż ... w następnym domu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest cena za schucko profil 6cio komorowy + pakiet 3 szybowy i kolor obustronny?

 

To jest cena za profil Schueco, konkretnie Cava 70 AS, 5 komorowy, kolor jednostronny (w środku białe, czyli barwione w masie będą, okleina tylko na zewnątrz). Rama ma 78mm, skrzydło suwane robione na profilu drzwiowym (większa stabilność) i ma 103mm. Pakiet trzyszybowy, szklenie 4-16A-4-16A-4. UG dla szyby 0,5. Uw dla całego okna 0.9.

 

ALE... To jest cena wyjęta z kontekstu. U mnie tych okien trochę jest i rabat przyznany był na całość zamówienia - nie wiem, czu u Ciebie tak samo wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i barwienie w masie? (pamiętam, że za to musieliśmy dopłacać)

A jakie w tych oknach są okucia?

 

Barwienie w masie jest albo białe albo brązowe. Czyli u mnie barwienie będzie na biało, a na zewnątrz szara okleina.

 

Okucia Winkhaus Active Pilot WK1.

 

Dziewczyny, normalnie jeszcze 2 pytania i sama siebie przekonam, że to oferta najlepsza, jaką mogłam dostać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barwienie w masie jest albo białe albo brązowe. Czyli u mnie barwienie będzie na biało, a na zewnątrz szara okleina.

 

Okucia Winkhaus Active Pilot WK1.

 

Dziewczyny, normalnie jeszcze 2 pytania i sama siebie przekonam, że to oferta najlepsza, jaką mogłam dostać ;)

 

No to nie wiem, może to barwienie w masie, 6 komór (mam alphaline plus), może jednak rolety inne,i stąd ta różnica

Moja roleta na okno hst kosztowała ponad 4tys (w innych firmach ponad 6)

 

Anna, ja Ci mówię - bierz te okna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2: :lol2: :lol2:

 

Ciebie trzeba bacikiem potraktować (Magda by się przydała, ja nie umiem wstawiać tych emotek)

Wybieraj i koniec, bo sto lat będę tu wchodzić i dalej czytać o dylematach okiennych Anny :p

 

 

jestem, jestem, i dokładnie tak samo uważam:lol2::p

http://emoty.blox.pl/resource/fouet.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okucia Winkhaus Active Pilot WK1.

 

Dziewczyny, normalnie jeszcze 2 pytania i sama siebie przekonam, że to oferta najlepsza, jaką mogłam dostać ;)

Bo to jest najlepsza oferta, ja mam prawie identyczną, bo teraz sobie wszystko porównuje

tylko my jeszcze o rabacie nie rozmawialiśmy ;)

 

a kiedy będziesz w ogóle zamawiać okna ? zimą/ bo nam pani mówiła, że zimą tańsze są ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego jeszcze nie wiem, bo nie wiem, jak się z dachem wyrobimy... Jak zrobimy dach i działówki i starczy kasy, to wiosną/latem... Jak nie, to później.

My w planach mamy montaż okien na początku sierpnia (może w lipcu, zależy od tego kiedy zaczną budować)

w jednym punkcie (VEKA) sugerują podpisanie umowy i wpłacenie zaliczki zimą, ale ich oferty akurat nie rozważamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jednym punkcie (VEKA) sugerują podpisanie umowy i wpłacenie zaliczki zimą, ale ich oferty akurat nie rozważamy

 

Ja tak zrobiłam z wiązarami i dachówką. Za wiązary zapłaciłam zaliczkę chyba w lutym, bo od marca ceny szły w górę i to znacznie. Poza tym wtedy akurat firma miała rocznicę i dawali fajny rabat z tej okazji więc się opłacało... I tak mam zapłacone 50% wartości drewna. Cena robocizny wpisana jest do umowy więc też nie ulegnie zmianie... Za dachówkę zaliczkę wpłaciłam jakoś w wakacje. Nie mam tylko membrany wliczonej, reszta cen się nie zmieni...

 

Ale za okna póki co nie wpłacałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...