Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

My w planach mamy montaż okien na początku sierpnia (może w lipcu, zależy od tego kiedy zaczną budować)

w jednym punkcie (VEKA) sugerują podpisanie umowy i wpłacenie zaliczki zimą, ale ich oferty akurat nie rozważamy

Karola, a nie myślałaś o oknach schuco właśnie, damy Ci namiar na p. Roberta i uderzaj o wycenę...

 

Anka, teraz jest jakaś promocja zimowa, że jak zamówisz chyba do grudnia okna, odbiór na wiosnę to dają dodatkowo 5% rabatu chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola, a nie myślałaś o oknach schuco właśnie, damy Ci namiar na p. Roberta i uderzaj o wycenę...

 

Anka, teraz jest jakaś promocja zimowa, że jak zamówisz chyba do grudnia okna, odbiór na wiosnę to dają dodatkowo 5% rabatu chyba...

 

ja poprosze o namiar na tego slynnego p. Roberta ;) ,zobaczymy jak mnie wyceni ...mozna wiedziec z jakich okolic pochodzi firma tego pana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wielkopolski...

ale jeździ też dalej...

 

Duuuuuużo dalej ;)

Kamka, pan nie jest cudotwórcą, ale jest bardzo kompetentny i cierpliwy :lol: Ma ogromną wiedzę na temat sprzedawanego produktu i zawsze, przy każdej wątpliwości można liczyć na jego pomoc. Ja polecam :) I daj znać, jak u CIebie wyjdzie wycena, bo ciekawa jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola, a nie myślałaś o oknach schuco właśnie, damy Ci namiar na p. Roberta i uderzaj o wycenę...

 

Anka, teraz jest jakaś promocja zimowa, że jak zamówisz chyba do grudnia okna, odbiór na wiosnę to dają dodatkowo 5% rabatu chyba...

Dzieki, ja sie z nim też kontaktowałam :) dostaliśmy ofertę (ale nie od niego), która nas w pełni zadowala, tylko musimy zdecydować czy chcemy 5 czy 6 komór (różnica w cenie na całości 6 tys.)

teraz kwestia, kiedy zamawiać? czy zima czy wiosną

ale chyba jednak zimą, ale montaż będzie latem, więc nas te dodatkowe 5% rabatu nie dotyczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duuuuuużo dalej ;)

Kamka, pan nie jest cudotwórcą, ale jest bardzo kompetentny i cierpliwy :lol: Ma ogromną wiedzę na temat sprzedawanego produktu i zawsze, przy każdej wątpliwości można liczyć na jego pomoc. Ja polecam :) I daj znać, jak u CIebie wyjdzie wycena, bo ciekawa jestem :)

 

ania daj namiar na p.Roberta...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, ja sie z nim też kontaktowałam :) dostaliśmy ofertę (ale nie od niego), która nas w pełni zadowala, tylko musimy zdecydować czy chcemy 5 czy 6 komór (różnica w cenie na całości 6 tys.)

teraz kwestia, kiedy zamawiać? czy zima czy wiosną

ale chyba jednak zimą, ale montaż będzie latem, więc nas te dodatkowe 5% rabatu nie dotyczy

spytać zawsze możesz jak wyglądają warunki rabatu...

dodatkowy dostaniesz też za wpłatę pełnej kwoty przy zamówieniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, ja sie z nim też kontaktowałam :) dostaliśmy ofertę (ale nie od niego), która nas w pełni zadowala, tylko musimy zdecydować czy chcemy 5 czy 6 komór (różnica w cenie na całości 6 tys.)

teraz kwestia, kiedy zamawiać? czy zima czy wiosną

ale chyba jednak zimą, ale montaż będzie latem, więc nas te dodatkowe 5% rabatu nie dotyczy

Karola, pytanie czy budujesz dom pasywny...? dla energooszczędnego wystarczy profil pięciokomorowy CT70 Cava z pakietem trzyszybowym 0,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamka, okna instalowane przez p. Roberta możesz obejrzeć u mnie w dzienniku...

 

I jeszcze jak chcesz, to mogę Ci podesłać foty, bo pan Robert przesyłał mi na maila. Tylko musiałabyś podać jakiegoś maila prywatnego. Mam foty okien w kolorze 7001, 7016, 7012, mam też drzwi 7012 i 7016. Wszystko montowane przez pana Roberta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola, pytanie czy budujesz dom pasywny...? dla energooszczędnego wystarczy profil pięciokomorowy CT70 Cava z pakietem trzyszybowym 0,5

 

Ja już o to kiedyś Karolę pytalam... Dom pasywny całkowicie nie będzie, ale ma być jak najbardziej energooszczędny... Ja też uważam, że Cava 70 wystarczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przykładu : okno przesuwne HS 3,00x2,35

PRESTIŻ 6 KOMOROWE, OKUCIE : WINKHAUS ACTIV PILOT, SZYBA : U=0,7- 3 szyby -> U= 0,89 W/(m2*K)

KOMFORT CAVA 5 KOMOROWE, OKUCIE : WINKHAUS ACTIV PILOT, SZYBA : U=0,7- 3 szyby -> U= 0,96 W/(m2*K)

 

W przypadku okna 1,80 x 1,50 (a takich mamy 9)

6 komór U= 0,99 W/(m2*K)

5 komór U= 1,10 W/(m2*K)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola, a dlaczego masz U=0.7? Ja mam 0.5... Też mam podobne okna 180x120 (trochę niższe od Twoich) i mam współczynnik całego okna 0,95, czyli nawet mniej niż u Ciebie wychodzi przy profilu 6 komorowym... Czy Ty czasem nie masz szklenia 3-16-3-16-3, albo 4-14-4-14-4? U mnie w tej fajnej wycenie jest 4-16-4-16-4...

 

W oknie 2.70x2.30 mam 0.87, tylko u mnie to fix. Chociaż nie wiem, czy to ma znaczenie, bo w tych wąskich wysokich oknach wszędzie mam jednakowy współczynnik bez względu na to, czy okno jest stałe, czy otwierane...

Edytowane przez anna-maria3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...