Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniu, ech ja juz wzdychalam do tego Twojego lasku...i jeszcze raz powtorze, ze Mezowi nie pokaze, bo On zawsze chcial w takim miejscu dom wybudowac...;)pieknie...

A tymczasem, zajrzyj do mnie-sprawdzilam Ci nazwe baterii:wiggle: Aaaa i napisz, co sadzisz o Paffoni Stick do "naszej" wanny...da rade?:popcorn:

karolek59, co to za piekna wanna i piekna bateria?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolek może nie powinnam bo jestesmy w wątku u ani, ale płytki o których mowa są przepiękne ale u ciebie wyszło tak sobie, moze dlatego ze jest chyba ciemniejsza fuga i to poszatkowanie tych płytek bardziej widać, to lustro na grzejnikiem tez dziwnie wygląda, ale podoba mi się krzesło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... Kota nie ma, myszy harcują ;)

 

Wróciłam z wojaży. Mam wycenę żaluzji fasadowych, mam wieści z Hormana i tym samym pytania do reni i anetki, ale najpierw dom, dzieci, kolacja... Wrócę wieczorkiem, to poopowiadam :D

No to czekamy z niecierpliwością na wieści :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra... Dzieci jednak wolą bajkę niż kolację i kąpiel więc mam chwilę...

 

Najpierw żaluzje fasadowe... Już w wyobraźni widziałam je u siebie, bo cena mi się bardzo spodobała. 8000 netto plus 4800 montaż. Już do męża zadzwoniłam, że taka fajna wycena itd... Po czym przeczytałam maila raz jeszcze... Kwoty się zgadzają, tylko waluta inna. To są ceny w euro :jawdrop: Czyli wychodzi dwa razy tyle, co za rolety. I tym samym żaluzje fasadowe pozostają mglistym wspomnieniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolek, bardzo Ci dziękuję, że pamiętałaś :) Ja kocham te płytki więc napiszę szczerze, co myślę, żeby się na mnie nie obraziły ;) Podłogę dobrałaś piękną. Co to jest? W odcieniu bardzo podobna do mojej - też zimna w odbiorze więc potwierdziłaś moje myśli - u mnie też będzie super ;) Bardzo podoba mi się krzesło i wanna. Dałabym natomiast jaśniejszą fugę. Jaki ona ma kolor? Ja wybrałabym biały... Okno rzeczywiście rzuca się bardzo w oczy, ale wiadomo, że okna nie do wszystkiego da się dobrać więc w tej sytuacji chyba zgrałabym ten ciemny kolor z dodatkami... Może jakieś koszyczki brązowe/wiklinowe, może ręczniki... Ale pewnie to się pojawi bo widać, że łazienka jeszcze nie udomowiona :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reni, takiej cenie mówię stanowczo nie, ale mam juz plan B więc powinno być dobrze ;)

 

anetko, wyceniałam we Wrołcawskiej firmie Margat. Rolety wszytskie z napędem elektrycznym więc to podbija cenę. Okien mam 24.

A jak robiłam sobie wycenę online w innej firmie to mi jakoś poniżej dyszki wyszło, ale też firma bez doświadczenia...

 

Dziewczyny, ja do Was obu będę miala pytanka za chwilę więc proszę mi nei uciekać :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy powinnam zaśmiecać ten watek i odpowiedzieć na pytania mam nadzieję że właścicielka nie będzie miała mi tego za złe?

Jeśli chodzi o o fugę rzeczywiście jest szara ale na zdjęciach wyszła dużo ciemniejsza( w rzeczywistości jest jaśniutka) . Nie chciałam białej fugi po pierwsze ciężko jest ją utrzymać z czasem robi się nie ładna. Wiem bo mam obecnie . Poza tym biała fuga zrobiłaby jednolitą powierzchnie wówczas wyglądałoby jakbym nakleiła sobie tapetę . Mnie się tak podoba zresztą wszelkie dodatki będę miała szare. To nie jest lustro tylko okno. Owszem jest brązowe ale nie zamierzam go wymieniać ani przemalowywać cała stolarkę okienną mam w takim kolorze. W momencie wyboru okien planowałam tam brązowa łazienkę . Jednak plany zmieniłam )). Ja tu pokazałam tylko fragment łazienki która liczy 17 m2, ale jest na poddaszu. Pomieszczenie jest bardzo fikuśne a okno fajnie wygląda zresztą w przyszłości planuję założyć na nie białe shuttersy.

Wanna i bateria zakupione tu

http://www.sklep.lazienka.tv/p,pl,233,wanna+wolnostojaca++nearia+1800x850.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...