Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

Esiak, jeśli dobrze kojarzę wcześniejsze rozmowy to karolkiem, to chyba Nearia Extrazone.

 

Olu, jak się ogarnę to wpadnę do Ciebie doczytać o bateriach. A może pokaż mężowi naszą działkę ;) Kolejny dom zaczniecie planować :lol2:

Ja Paffoni Stick będę miała w drugiej lazience, bo bardzo mi się podoba. Ale ja do wanny wolnostojącej bym jej nie dała. Nie dlatego, że nie pasuje, tylko według mnie cały właśnie urok wanny polega na pięknej baterii obok. Nie chciałabym baterii ani ze ściany, ani z dobudówki... Poza tym... Te wanny są dosyć duże, masywne, a paffoni stick jest delikatna. Nie wiem, czy nie byłby to za duży kontrast...

 

Sharlotka, dom wcale nie jest wielki, tylko jest rozłożysty więc sprawia takie wrażenie. Ma 170 m2 powierzchni użytkowej + 50 m2 garażu i PG.

 

Saly, yokasta cześć Wam mówię :D

Edytowane przez anna-maria3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie pamiętam numeru fugi ale jest to najjaśniejszy z szarości. Dodatki będą szaro- srebrne. A na okno założę shuttersy ale to w dalekiej przyszłości. Płytki to Tau ceramica niestety nie mogę ich znaleźć na necie. Łazienka tyle co skończona brakuję jeszcze szafek i dodatków.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolek, na tym drugim zdjęciu fuga jest bez zarzutu. Jeśli to jest jej rzeczywisty kolor, to jest pięknie :yes:

 

Esiak, poważnie?????? :jawdrop: Napisz coś więcej, albo jakiś linko podeślij... Ja się ze złymi opiniami nie spotkałam... Dla mnie alternatywą jest Mocori Eliseo... Tylko o niej to chyba jeszcze mniej informacji można znaleźć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wannę zakupiłam rok temu cały ten czas przeleżała na budowie oczywiście nie używana.( mimo że narażona była na wstrząsy, obicia liczne przesuwania nic się nie stało) Wiadomo że za ta cenę nie spodziewajmy się jakiś cudów.Jak dla mnie cena adekwatna do produktu .Moi hydraulicy nie mieli problemów z podłączeniem. Zresztą ja mam jeszcze jedną wannę więc Nearia będzie używana sporadycznie.Jak zacznę z niej korzystać napiszę czy warto ją zakupić. Ja mam 175 cm , mąż 190 cm i spokojnie się do niej mieścimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytam...

 

Ja tam się nie upieram przy Nearii, ale coś takiedo obłego raczej bym chciała... Te Excellente nie bardzo mi leżą. Ładne, ale nie tego szukam... ja o tych Mocori myślę. To chyba Lineablue jest...

nie chcę Cię rozczarowywać, ale niestety Mocoori to holenderka firma, która importuje produkty z Chin i markuje je tylko swoją nazwą...

temat sprawdzałem...

Lineablue to sklep internetowy, który przede wszystkim handluje chińszczyzną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę Cię rozczarowywać, ale niestety Mocoori to holenderka firma, która importuje produkty z Chin i markuje je tylko swoją nazwą...

temat sprawdzałem...

Lineablue to sklep internetowy, który przede wszystkim handluje chińszczyzną...

 

Czyli jedn czort, czy Mocori wezmę, czy Nearię...

 

karoler, chętnie poczytam opinie, jak już będziecie wannę użytkować.

 

Dobra, zabieram się za bazgranie o drzwiach itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linea czy Extra zone to wszystko są importerzy z Chin. Ale napiszcie co dzisiaj nie jest produkowane z Chinach? Koleżanka ma całą armaturę z villeroy&boch i uważa że to stracone pieniądze( być może źle trafiła). Także zależy jakie kto ma oczekiwania i na jaki produkt się trafii.

a dlaczego tak uważa...? że niby niczym nie odbiega od innej armatury i tylko za markę się płaci..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeszcze krotko (a może nie ;) ) o oknach będzie (i nie tylko)... Bylam dzisiaj w Hormanie. Wycena jest bardzo fajna więc decyzaja zapadła - wybrana brama i drzwi. Pozostaje kolor, o czym za chwilę...

 

Co do drzwi... Wycenione mam 2 rodzaje. Jedne aluminiowe, bez szyby - piękne. Niestety cena zaporowa 20 tysięcy :roll:

 

Drugie stalowe, równie piękne, tylko już nie aluminium więc trochę zimniejsze, co zupełnie mi nie przeszkadza :no: Cena wymarzona, z zachęcającym rabacikiem więc klepnięte. Drzwi i naświetla będą więc takie

 

http://i1.fmix.pl/fmi2005/71e6eb53000f16394eb2e10c/zdjecie.jpg

 

w kolorze albo TitanMetalic (również na zdjęciu wyżej)

 

http://i2.fmix.pl/fmi1612/ecdf5b0e0023e2694eb2e1c1/zdjecie.jpg

 

albo 7040 :D

 

http://i1.fmix.pl/fmi743/72c2e8100026dee04eb2e1c3/zdjecie.jpg

 

Od czego będzie zależał kolor? Otóż jestem coraz bliższa deklaracji, że nie zdecyduję się na te jasne okna ze srebrnymi roletami. Jeszcze nie na 100%, ale raczej je odrzucam, bo kurcze nie przełknę tego zestawienia :no: Pierwsze wrażenie przeważnie jest słuszne, a ja jak wyszłam z auta i zobaczyłam to rolety to pomyślałam, że wygladają okropnie :sick:

 

Tak więc albo zdecydujemy się jednak na 7016, czyli wszystko ciemne. Wtedy okna w strukturze skórki pomarańczy i wszystko idealnie ze sobą zagra. Albo... Drzwi w 7040 i wtedy mamy dwa wyjścia - okna 7001 (będą się odrobinę różnić, bo 7040 jest ton ciemniejszy niż 7040), albo stolarka drewniana, bo z moich informacji wynika, że drewniana właśnie na 7040 jest malowana więc zagrałoby idealnie. Czekam jeszcze na potwierdzenie tego koloru dla drewna. Nie wiem jeszcze co z roletami w tym wypadku ale pomyślę ;)

 

I teraz pytanie do reni - czy drewno po pomalowaniu szarą farbą wygląda nadal naturalnie, jak drewno? Mam takie obawy, że jak drewno ma "drewniany" kolor, to wygląda pięknie, ale jak jest pomalowane, to jakieś takie sztuczne to jest, że zmienia jego wygląd... Mam obawy, żeby karykaturalnie nie wyszło. Żeby tego drewna kolorem nie zepsuć...

 

I jeszcze prośba do anetki - czy mogłabyś wkleić mi fotki swoich okien od środka? Chciałabym zobaczyć w zbliżeniu, jak wygląda drewno pomalowane na biało. I z kawałkiem parapetu poproszę, jeśli można :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...