Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ania,

a ile masz m podłóg?

Bo ja się doliczyłam u siebie około 240-250 metrów, i słabo mi......

 

Sharlotka, coś źle liczysz :rotfl:

 

Użytkowej 170 m2, garaż + PG około 50 m2. W garażu i PG to pewnie coś najtańszego dam. Do łazienki już mam kupione, do gabinetu też, do WC zaplanowane bez możliwości zmiany ;) zostaje mi zaplanować (i kupić ;) ) około 140-145 m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

979 mm

EDIT: Dostalam maila Aniu.Dzieki:hug:Jutro odpisze na pw.Dzis juz padam na twarz.Zobacze tylko wyniki Must be the music:cool:

 

Daj koniecznie znać, jak będziesz coś kupowała :) Ja zawsze na promocje czekam, bo oni lubią na allegro za darmochę wystawiać. Tak dmuchawca kupiłam i te bąble łazienkowe... Teraz większych bąbli w promocji nie ma więc czekam :wiggle:

 

Wylewka rzeczywiści sporo niższa... Ja jednak wolę dużą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylewka rzeczywiści sporo niższa... Ja jednak wolę dużą :lol:

:lol:

Tylko wiesz co Aniu, ja nie ukrywam ze boje sie troche ...o jakosc. Zarowno tej Twojej baterii, jak i mojej wylewki...no bo ta super cena musi miec jakies uzasadnienie...W kazdym razie, na inna nas teraz nie stac. Swoja droga, jesli do ceny wylewki dodam baterie podtynkowa, to tez mi sie robi fajna sumka:cry:

Aneczko,jesli chodzi o oswietlenie, na razie odstawiam na bok ta kwestie i wroce za jakis czas, bo hydraulicy poganiaja i oczekuja na biezaca blyskawicznych decyzji...co jest dla mnie mega trudne, wiec walcze z tym tematem na razie.Ale dzieki wielkie, jeszcze raz. Bede sie z Toba kontaktowac, jesli sie na cos zdecyduje, bo nie chce Ci czegokolwiek podkupic;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede sie z Toba kontaktowac, jesli sie na cos zdecyduje, bo nie chce Ci czegokolwiek podkupic;)

 

Spoko... Pan ma szeroką ofertę więc nie podkupisz :lol:

 

Co do baterii... Ja biorę pod uwagę jej gorszą jakość, ale na inną też nie wydam kasy. Ani teraz, ani za rok, bo będą ważniejsze wydatki. Więc albo ta, albo nie byłoby wanny wolnostojącej... A będze :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu

Właśnie obejrzałam twoje wizualizację. Jestem w szoku.!! Moja dolna- gościnna łazienka już prawie wyłożona Venisami. Planuję identyczną konsolę nawet robiłam przymiarkę tej która zakupiłam do wiatrołapu. Lustro takie samo już zakupione czeka na zawieszenie .

Tylko teraz naszły mnie wątpliwości czy zamiast konsolki nie zawiesić samej umywalki tylko nie wiem czy 60 czy 80. Myślisz że będzie pasować? Zresztą zaraz jadę obejrzeć ją na żywo.

Napiszę ci jeszcze że gabinet planuję podobny i wiatrołap również tyle że z konsolką i stołkiem które już zakupiłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolek, w sumie po łazience z Aparici mogłam się tego spodziewać :lol2:

 

Te umywalki fajne, ale ja myślę, że Venisom konsolka doda uroku. Choć wszystko zależy od aranżacji :) Ja też lustro już mam do tej lazienki. I lampy mam. Konsolka wybrana, sanitariaty wybrane. W sumie tylko drzwi do prysznica nie mam wybranych.

 

U mnie w wiatrołapie konsolki nie będzie, ale będzie jakaś ławeczka :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu jesteś niesamowita w tym swoim zbieractwie. U mnie łazienka już prawie skończona a ja oprócz lustra nic nie mam !!!

Moja łazienka jest malutka tylko 5m2 i trochę się boję ze jak włożę tam konsolę to sobie zagracę. Mam bardzo marną wyobraźnie przestrzenną. Ja raczej myślałam o białej konsolce.

Jeśli będziesz zainteresowana ławeczką do wiatrołapu mogę podesłać linka tam gdzie zakupiłam stołek.Bardzo dobra jakość za rozsądna cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolek, linka koniecznie podeślij ;)

 

Moje WC z Venisami też ma 5m2. W sumie łazienka jako taka zajmuje mniej więcej 4m2 (2x2) i do tego prysznic we wnęce 90x90.

To co widzisz na wizualkach to dokładnie te wymiary więc nie mam obaw, że zagracę... ja konsolkę mam wybraną dość płytką i delikatną więc powinno wyjść dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolek, dzięki za link. Ja też na te ławeczki patrzyłam, nawet zapytanie wysyłałam, ale nigdy na mojego maila nie odpowiedzieli :( jak będę bliżej zakupu to zadzwonię i podpytam o tkaniny. Ty masz w tej eko skórze ze zdjęcia? Ja bym chciała Lagos, żeby była taka jak chesy w salonie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...