Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

Oni chyba na maile nie odpowiadają. Ale na telefon i sms zawsze nawet o 24 !!

Kiedyś mi tak odpisała) Co to jest lagos ? Ja nie mam eko- skóry tylko coś miedzy flauszem, zamszem czy czymś tam nie znam się .Wybrałam z próbnika który mi wysłała ale wydaję się łatwe w utrzymaniu a wiesz w końcu to wiatrołap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczyny, napiszę jeszcze coś o oknach. Już nie w kontekście moich wyborów, ale jako ciekawostkę. Dostałam wycenę na rolety antywłamaniowe (przypominam, że można je pomalować dokładnie na kolor okien) i na refleksole.

 

Rolety z aluminium ciągnionego razem z montażem i malowaniem 38 tysięcy. Oczywiście wszystko elektryczne. Biorąc pod uwagę ile zapłacimy za zabudowanie wnęki na rolety nad oknami i za szyby P4 nie wiem, czy się na te antywłamaniówki nie skusimy. Ale nie jest to temat do dyskusji :p Po prostu decyzja zapadnie przy zamówieniu, jak będzie wiadomo, jaką kwotą dysponujemy...

 

Refleksole - tu jestem bardzo zaskoczona ceną. Drogie są :yes: 36 tysięcy. Odpadają zupełnie.

 

Mnie zaskoczyło, że kosztują tyle samo co antywłamy. A biorąc pod uwagę zwykłe rolety, refleksole wypadają prawie 2 razy drożej :jawdrop:

Edytowane przez anna-maria3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayland, o wannach u mnie było, ale nie kojarzę, żeby jakiś konkretny sklep był podawany... karolek pisała, że kupowała w sklepie Extrazone. hazeleyes pisała chyba, że kupi wannę Excellent. Ja natomiast pisałam o Mocori Eliseo i Nearii, ale nie podawałam chyba żadnego sklepu... Nie wiem, czy pomogłam :roll: Może dziewczyny więcej pamiętają i napiszą... A może to nie u mnie było :???:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ja za szyby P4 i okucia antywłamaniowe dopłacałam groszę. Może podpytaj gdzieś jeszcze ?

 

Hmmm... U mnie szyba P4 to dodatkowe 120 złotych netto za m2 szyby. A szyb mam 50m2 :roll: Okucia mam od początku w cenę wliczone więc nie ma tematu... Poza tym, jak nie będzie rolet, to trzeba zabudować wnęki nad oknami. 90 złotych za mb okna. U mnie mb prawie 24 :roll: Razem wychodzi więc 10 tysięcy, czyli w zasadzie tyle, co kosztowałyby rolety bez silników... Nie wiem, czy to nie jest trochę bez sensu :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayland, o wannach u mnie było, ale nie kojarzę, żeby jakiś konkretny sklep był podawany... karolek pisała, że kupowała w sklepie Extrazone. hazeleyes pisała chyba, że kupi wannę Excellent. Ja natomiast pisałam o Mocori Eliseo i Nearii, ale nie podawałam chyba żadnego sklepu... Nie wiem, czy pomogłam :roll: Może dziewczyny więcej pamiętają i napiszą... A może to nie u mnie było :???:

 

Aniu a ja widziałam wczoraj w LM wannę Imperial Eggo za 3999zł. Prezentowała się bardzo ładnie. W "jednym kawałku", bez uskoków, itp.

 

http://image.ceneo.pl/data/products/2307000/i-imperial-eggo-175x85.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia, dzięki za info. Super, że w LM, bo mozna na żywo zobaczyć. I kształt fajny i odpływ po środku i cena zjadliwa. Podoba mi się :yes:

 

karolek, super informajca, bo to znaczy, że też w lagos będę mogła ławeczkę zamówić. A masz jakieś foty swojej? Możesz wrzucić, albo chociaż na prv wysłać?

 

Ja konsolkę też w stylowych będę zamawiała. Mam już wybrany model i dokładnie pod niego ciągnęłam odpływ umywalki. Rozmawiałamz panem od nich. bardzo kompetentny i z dużą wiedzą więc mam nadzieję, że jakość też będzie na poziomie, bo konsolka może nie jest z najwyższej półki, ale mało też nie kosztuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LineaBlue - ekskluzywna ceramika Łazienkowa ;) (czytaj: chińska)

 

Esiak Ty się z nich nie wyśmiewaj ;) bo ja kupiłam od nich umywalki i kibelek do chłopaków i wygląda wszystko bardzo fajnie.

Kibelek miał fajny kształt w fajnej cenie - zobaczymy jak będzie działać. Ogólnie jak na razie wszystko ok.

Poczytałam na forum co piszą użytkownicy i właściwie nie ma złych opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...