Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiecie co... Ja normalnie kupię kibelek w markecie budowlanym za 200 złotych. Mama ma od 10 lat i NIC się nie dzieje. A u nas Roca do d...py, teraz czytam, że deski w Kole też do d...py. Masakra jakaś :bash: Płaci się za markę, a jakość godna pożałowania... Czy tylko kible za 2000 są OK, a nizej nie ma niczego godnego uwagi :???:

Aniu no niestety nawet te sygnowane niezlymi markami i majace wysokie ceny nie daja gwarancji satysfakcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uffff przebrnąłem przez cały wątek może nie wszystko w 100% przeczytane ale jestem pełen podziwu.

Po uzbieranych "gratach" zapowiada się zarąbista chata.

Dla mnie na razie nr 1 jest RENI uwielbiam jej wętrza to w 1000% mój styl ale u Ciebie też mi się już podoba czekam na real.

 

moze nie doczytałem a kiedy kominy i dach??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uffff przebrnąłem przez cały wątek

 

:jawdrop:

 

Noooooo, gratuluję. Nawet nie sądziłam, że ktoś kiedyś porwie się na przeczytanie całości :lol2: Naprawdę to czytałeś? Te 100 stron o kolorach i fakturach? I kolejne 50 o wyższości okien jasnych nad ciemnymi? :rotfl:

 

jestem pełen podziwu.

Po uzbieranych "gratach" zapowiada się zarąbista chata.

 

Bardzo dziękuję. Mam nadzieję, że rzeczywiście tak będzie :)

 

Dla mnie na razie nr 1 jest RENI uwielbiam jej wętrza to w 1000% mój styl ale u Ciebie też mi się już podoba czekam na real.

 

reni jest tutaj stałym gościem więc pewnie zauważysz jakieś jej wpływy, choć nie wiem, czy na deskę trójwarstwową się zdecyduję :lol2:

 

moze nie doczytałem a kiedy kominy i dach??

 

Kominy od pół roku zapłacone, ale wykonawca ma duże problemy więc czekam, aż z nich wyjdzie... W sumie teraz i tak już nie ma sensu murować - poczekamy do wiosny. Dach prawdopodobnie jak śniegi zimowe stopnieją. Wstępnie dostawa dachówki ma być 2 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Oli - inspiracyjnie. No i dla siebie też :lol:

 

http://i1.fmix.pl/fmi915/8d19173e0005ab2f4ec61329/zdjecie.jpg

 

http://i3.fmix.pl/fmi1580/41ca049e0006f5794ec61532/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi1014/25954f23001737ee4ec61356/zdjecie.jpg

 

Olu, w którym miejscu będziesz stawiała baterię? W "nogach", czy jakoś na środku? Symetrycznie, czy trochę pod kątem? Ja się nad tym zastanawiam, bo u mnie są 2 okna i sama nie wiem... Czy między oknami tak "na prosto", czy jednak jakoś fikusniej i mniej przewidywalnie :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, wkleje wieczorem fotke ustawionej wanny-w miejsce juz chyba docelowe.Nie przy scianie,tylko pod katem,troche w rogu.Zobaczysz u mnie potem. Za inspiracje dziekuje.Nie tylko za inspiracje zreszta...:)

Mojemu M. bardzo podobaja sie te eamsy.Ja nie mam przekonania-nie tyle do design'u,bo ten powala ale...do wygody w uzytkowaniu. Ten panton mojego synka jest z tego samego materialu i jest ...wygodny ...na troche.Ale nie na kilkugodzinne siedzenie przy stole...Tak mi sie przynajmniej wydaje. W kazdym razie, jak dojde do etapu krzesel jadalnianych-moze sobie wypozycze inspiracje i spedze na niej kilka godzin to zmienie zdanie?:D

 

EDIT: Poki co przymierzalam sie do eams'a w jednym sklepie z ciuchami i calkiem calkiem;)

Edytowane przez hazeleyes1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka anulka, kurcze mnie ta wanna z V&B się nie widzi, uważam ze poolspa future jest o niebo lepsza i o połowę tańsza

 

Myślę dokładnie tak samo :yes: V&B po prostu mi się nie podoba, z czego się cieszę, bo gdyby się podobał, to dopiero miałabym problem :rotfl:

 

jak mnie się teraz podobają te krzesła w jadalni eamasy, chyba źle napisłam, ania ile inspirowane kosztują bo zyc mi nie dają

 

U nas około 250 krzesło na metalowych nogach, 300 na drewnianych i 300 fotelik (z podłokietnikami) na metalowych a 350 na drewniancyh. Ja oczywiście też je uwielbiam, zwłaszcza, że są w moim ulubionym mieszkaniu ;)

 

http://i3.fmix.pl/fmi72/08af427b0013c26a4ec6233b/zdjecie.jpg

 

I choć kłócą się z moją wizją jadalni to nie wiem, czy się na nich nie skończy... O ile wygodne będą, bo nie wiem - jeszcze nie siedziałam. Ale foteliki na szczycie i krzesełka przy dłuższyb boku - to jest to :yes: A jeszcze jak się miks kolorów zrobi, to już szał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale foteliki na szczycie i krzesełka przy dłuższyb boku - to jest to A jeszcze jak się miks kolorów zrobi, to już szał

 

też tak myślę i jak tak zrobisz to cholernie będę ci zazroscić, ciesze się z tego ze mam ikea i wiem ze są przejsciowe i może w przyszłym roku wymienię, tylko bedzie problem z mężem, bo on też wie że te sa przejsciowe ale będzie chcial kupic skórę a jak ja wypalę że plastik to powie że nie będzie na plastikach siedział

 

to jest ideał mojego męża i juz wiem ze go nie przekonam

 

http://www.boconcept.com.pl/krzesla.aspx?ID=84114&imageid=5663

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...