Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniu, a mi się u Ciebie tzn. na wizualkach te proste krzesła widzą:D

 

Reni, pokarz zasłony u syna, ja mam dylemat jakie dać u swojego:rolleyes:

 

jutro cyknę fotkę, bo juz ciemno ale jak je wieszałam to pomyślałam o tobie, bo nie uwierzysz, że są w kolorze tzn w odcieniach twojej tapety u synka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro cyknę fotkę, bo juz ciemno ale jak je wieszałam to pomyślałam o tobie, bo nie uwierzysz, że są w kolorze tzn w odcieniach twojej tapety u synka:)

 

No weź, ale jesteś wiśnia :p no dobra ale jutro nie popuszczę:D

 

Ja do syna wymyśliłam bawełna( czy coś podobnego) jasny krem tak jak ściany, na szelkach proste, po bokach upięte prostym pasem, jedyne 1500zł w erofiranach:jawdrop: jeszcze nie zamówiłam tak na marginesie, na razie zrobili pomiar i wycenili.

 

Aniu czy dziś możemy spodziewać się wizualek wiatrołapu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłam raz jeszcze same zasłony 1000zł, a 1500zł to komplet : montaż , karnisze, rozety, upinanie, tak czy siak masakra!

 

Skręca mnie żeby zobaczyć te twoje, ale może nie zniosę jajka do jutra:lol2:

U mnie muszą być takie mało dzieciowe bo syn ma okno od frontu domu, takie duże reprezentacyjne powiedzmy i musi to z zewnątrz jakoś wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden sprzedawca na allegro ale obecnie ich nie ma, nie pamiętam loginu :).

 

Już do niego dotarłam, ale paneli nie ma. Ok, wrzucam za moment wizkę ze spreparowanymi panelami :lol: Tylko przy "białej" wersji musiałabym też dać białe drzwi, a wcześniej myślałam o jasnych sosna/klon więc to kompletnie zmienia dotychczasoową wizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie chciałam dzieciowych bo patrzec nie mogę na nie, moje są w zielono, seledynowo, niebieskie pasy i pomiedzy nimi złotawa nitka, gatunkowo myślę ze bardzo ok, ale zmartwię cie, one były na wyprzedaży i ich nie ma już

 

ale zdjecia sa, sorki ale corka chyba mi zrypała obiektyw i jakość taka beznadziejna, aniu sorki ze u ciebie:)

 

http://img820.imageshack.us/img820/2424/p1040615j.jpg

 

http://img507.imageshack.us/img507/7808/p1040616f.jpg

 

http://img690.imageshack.us/img690/2473/p1040618b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...