Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale gorący temat wokół moich paneli ;)

 

Aniu one są szerokie - z 2 x szersze niż normalne i długie. Chyba mają na szerokość 50cm bo liczyłam że 3 na korytarz mi starczą.

Jak dzisiaj do nich dotrę w garażu to zmierzę.

Fotę moze się uda zrobić.

 

Aha ta fuga jest bardzo lekko szarawa, cieniutka, więc nie jest to mega grubaśna odcinająca się linia.

I są białe na wysoki połysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam dwa komentarze na temat tych białych paneli... Niestety trochę mnie zaniepokoiły...

 

Przestrzegam przed kupnem paneli bez gwarancji u V-Fugi, nie spełniają one żadnych norm deklarowanych przez sprzedającego. Zakupione u niego firmowe IKEA AC3 można porysować paznokciem, nie jest to nawet AC1, po pół roku użytk. wyglądają masakrycznie

 

Ostrzegam wszystkich przed zakupem paneli V-Fuga biały połysk u tego Allegrowicza!!!! To są wurzucine pieniądze!!!Sprzedający się zabezpieczył napisał w aukcji że reklamacji NIE MA.Panele wylądają pieknie lecz nie mozna po nich chodzić bo się rysują!

 

Mam nadzieję, że to tylko dwa wyjątki i panele normalnie się użytkuje...

 

A my... Mamy przyłącze energetyczne :wave: Dotychczas była tylko skrzynka, ale teraz dostalismy fakturę za II ratę przyłącza więc teoretycznie skrzynka nie jest już pusta. Praktycznie jeszcze tego nie widziałam, ale cieszę się jak dziecko http://emoty.blox.pl/resource/yahoo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu, ja nie mam typowego czuba, tylko srebrną gwiazdę. Obawiam się, że nie pomogę, bo jakoś nie oglądam się ostatnio za ozdobami choinkowymi, bo zmian w tym roku nie planuję.

 

Ale podeślę Ci coś fajnego na prv. Dużo fajnych rzeczy mozna tam znaleźć. Ja już prezent urodzinowy zamówiłam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu, ja nie mam typowego czuba, tylko srebrną gwiazdę. Obawiam się, że nie pomogę, bo jakoś nie oglądam się ostatnio za ozdobami choinkowymi, bo zmian w tym roku nie planuję.

 

Ale podeślę Ci coś fajnego na prv. Dużo fajnych rzeczy mozna tam znaleźć. Ja już prezent urodzinowy zamówiłam ;)

 

Aniu to podeślij mi też "coś fajnego".

 

A ja na czubek choinki od 2 lat wkładam ręcznie zrobionego białego Anioła z nici.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu a czemu wlasciwie Chcesz tam panele??? wiem, wiem - o gustach sie nie dyskutuje ale moze jednak warto rozwazyc plytki albo kamien???:cool:

co do ozdob to ja tez nie daje szpica a gwiazde...ja juz nie moge sie doczekac grudnia i chwili kiedy bede mogla zaczhac dekorowac dom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...