Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

witam Aniu wpadłam do ciebie u Oli. i od razu trafiłam na twoja kuchnię. bardzo fajna- ta 2 wersja. na wolnej ścianie bym dała telewizor zamiast obrazków. ja mam podobny układ. tylko wyspa krótsza 3x 60 + 30, oraz wysoka zabudowa to ściana spiżarni.

Bateria:wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mnie sie one bardzo podobaja, tylko...troche gryza sie z Eamsami...:oops:

 

No właśnie... Też mam takie wrażenie...

 

A pomysł, oczywiście, że mam :wave: Mało oryginalny, bo podpatrzony, ale myślę, że świetnie by tu pasował :yes: Skygarden. Albo nawet dwa, bo stół długi...

 

http://i1.fmix.pl/fmi896/7f6afe2000041a4f4ecf6f9c/zdjecie.jpg

 

Co myślicie?

 

monika996 :welcome:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie odpisałam? Gapa ze mnie. Przepraszam.

Tak to jest, jak się do forum dorwę między jednym pytaniem studenta a drugim.

 

Chodziło mi o róg, gdzie się łączyły szafki spod okna i wysoka zabudowa.

Jak planujesz rozwiązać tą szafkę z samego rogu?

Roleta? Drzwiczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narendil, wolałabym drzwiczki. Roletki mie się nie podobają. Chciałabym, żeby ta zabudowa tworzyła całość więc drzwiczki. Nie wiem jeszcze tylko, czy tak się da, bo pod oknem będzie blat więc albo te drzwiczki musiałyby być wyżej niż pozostałe, albo sprzęt też wyżej niż blat i wtedy wszystkie drzwiczki na równo... Ale namieszałam ;) Ale tym się będzie stolarz martwił, albo studio kuchenne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniu ja nad stołem bym widziala takie lampy ja ma Marta albo Wolszczak, wtdey była byś już bardzo blisko ideału

 

Wolszczak ma właśnie Skygarden :yes: Tylko jedną...

 

http://i3.fmix.pl/fmi72/08af427b0013c26a4ec6233b/zdjecie.jpg

 

ulcia, co u Ciebie? Jak budowa? Zniknęłaś i się nie odzywasz http://emoty.blox.pl/resource/paluszkiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no widzisz jak budowa się zaczęła to i ja wróciłam do pracy i tak jakoś wyszło zaglądam z doskoku by nacieszyć oczy, miałam zakładać swój wątek, ale nie dam rady zbyt napięty grafik, a co z budową hmm no własnie kończą nam robić dach:) także do przodu. miło że pamiętasz:hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...