Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

moni oryginalnego?

 

jeszcze kilka miesięcy temu ściągałam (prawie) z Wloch oryginalnego (sporo taniej niż u nas) ale się wstrzymałam i dziś już*sytuacja jest inna.

Jeśli w ogóle kupię to inspirowaną, niestety :(

 

Moni, eamesy, pantony, wszytsko vitry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

który ten sklep, i co jest 30% tańsze?

 

Ja też*daję u siebie skygardena, tylko 90 :p Zakochałam się w tej lampie od pierwszego spojrzenia

 

ja dokladnie nie wiem bio nie znam Warszawy, wiem ze lokalizacja jest jakas stara fabryka - Przyjaciolka mi mowila. a ceny promocyjne sa podobno na wszystkie produkty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w ogóle kupię to inspirowaną, niestety :(

 

 

no i dobrze moni, przynajmniej będziemy z dziewczynami spokojnie spały:)

 

 

Uff... :rotfl:

 

a dla mnie ta jadalnia to ideał

 

Dla mnie teoretycznie też, ale jakoś przestała pasować do reszty :roll:

 

lolek, nie wiem, czy Ciebie oryginały interesują, czy inspirowane, ale Customform ma w tej chwili coconut w promocji LINK

 

Ja do Wawy mam kawał więc Vitry raczej nie odwiedzę, ale wiem, gdzie z lampami uderzać więc nie powinno być problemu ;)

 

Dziewuszki i lolku :lol2: Skoro jest przyzwolenie, to podpowiedzcie jeszcze proszę... Skygarden jeden, czy dwa? 40cm, 60cm, czy 90cm? Ja bym obstawiła 2x60cm. Co Wy na to? Takie zestawienie jest na wizualce gdzieś wyżej. Te mniejsze chyba byłyby za małe :???:

 

A u mnie dzisiaj imprezowo. Jak ktoś ma ochotę, to zapraszam http://emoty.blox.pl/resource/champagne10.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narendill, właśnie gdzieś chciałam tę symetrię przemycić, skoro już wszystko takie "rozjechane" jest :lol2:

 

reni, domówka w gronie rodzinnym. Jedzonko, drineczki, fajne towarzystwo ;) Do tego dzieci poprzebierane, bo sobie bal przebierańców zażyczyły. Będzie więc kowboj Chudy i kowbija Jessie :lol2:

 

hazeleyes, dawaj. Kawałek do mnie masz... Jak dojedziesz na sam koniec, to najwyżej imprezę przedłużymy :D

Emotki STĄD biorę i wstawiam w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff... :rotfl:

 

lolek, nie wiem, czy Ciebie oryginały interesują, czy inspirowane, ale Customform ma w tej chwili coconut w promocji LINK

 

Dziewuszki i lolku :lol2: Skoro jest przyzwolenie, to podpowiedzcie jeszcze proszę... Skygarden jeden, czy dwa? 40cm, 60cm, czy 90cm? Ja bym obstawiła 2x60cm. Co Wy na to? Takie zestawienie jest na wizualce gdzieś wyżej. Te mniejsze chyba byłyby za małe :???:

 

Dzięki za linka do CF ponieważ na razie jestem w fazie "przed remontem" - zbieram na dach- więc na coconuta nie ma funduszy niestety, ale dzięki za czujność.

 

Co do skygardenówja sądzę, że 2x60 będzie idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniu wysłałam ci priva z wielką prośbą

 

Zrobione. Ze względów technicznych lampa jest zapalona ;)

 

http://i3.fmix.pl/fmi2275/66c6906f001f59c14ed1dcee/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi1797/ed503877000b44a14ed1dce9/zdjecie.jpg

 

Wysłałam Ci też coś na prv. Choć domyślam się, że jednak BoConcept wygra ;)

 

skygardeny są 40!?

vyłam przekonana że tylko 60 i 90

 

Tu jest nawet 38cm... Ale zwykle 40cm. TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jezu wielkie dzięki za wizualkę, a czemu lampa zapalona bo mnie to intryguje?

 

Bo przy zgaszonej lampa jest biała, tło jest białe, wszystko się zlewa i bardzo trudno usunąć jest tło bez naruszania kształtu lampy. Tutaj lampa była żółta więc tło było wyraźnie widać.

 

Tak , tak, o miłości do BC i g...wnie zawiniętym w papierek już kiedyś pisałaś :lol2: Każdy ma jakąś miłość więc rozumiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...