Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć lascheńko, brakowało mi Ciebie właśnie przy tej lampowej dyskusji. Dobrze, że zawitałaś :hug:

 

ania te wyżej to są wizualki???

 

monika, to są zdjęcia salonu reni, a "doklejona" jest tylko lampa w salonie. Wizualki aż tak precyzyjne nie są :no: Tutaj masz porównanie...

 

FOTA

 

http://img171.imageshack.us/img171/7595/p1030480s.jpg

 

WIZUALKA

 

http://i2.fmix.pl/fmi1867/a56427df001c67934ec66307/zdjecie.jpg

Edytowane przez anna-maria3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka aniu, byłam wczoraj na Listach, super film, upłakałam sie troche, a wracając do priva własnie o tym sobie myślę, ze ma ją juz prawie każdy, jakoś tak poleciało i wszedzie wisi, a z BC dosyć inowacyjna, ale mnie jeszcze jedno zaskoczyło, mówiłas że droga ale tak sobie kurcze potem myślę że za skygardeny nawet inspirowane też musisz podobnie liczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ona na pewno nie jest tak duża jak wkleiła Ania.

 

Ona wklejona jest w skali. Lampa ma 45 cm śrendicy, stół policzyłam 90 cm więc lampa rzeczywiście spora będzie.

 

reniu, skygardeny jednak tańsze będą. Zwłaszcza, że ja raczej w PL nie będę kupowała. W UK kupię jednego nawet za 750 złotych, a jak zapoluję na okazję, to jeszcze taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu nadrobiłam wszystkie zaległości jakie miałam u ciebie w wątku i wypowiem się nt. kuchni!

zdecydowanie wyspa!! ten pierwszy pomysł wydawał mi sie ok, dopóki nie zobaczyłam wersji z wyspą

 

uważam, że pomimo bliskości stołu, takie miejsce na szybki posiłek w kuchni, jest bardzo wskazane :yes:

miałam taki sam dylemat w mojej kuchni, jednak po namowach męża będą 2 miejsca siedzące, ale naprzeciw siebie :) (jak u Efilo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reni, o rabat zawsze warto pytać. Może akurat się uda.

 

Cześć rere :D

 

karola, dzięki. Byłam już u Ciebie i widziałam małą Lenkę :hug:

 

monsanbia, mówiąc o innych niż Skygarden lampach - ja nigdy nie widziałam oryginałów więc te inspirowane są dla mnie OK, a mam ich kilka. Nie wiem, czy jakościowo aż tak bardzo odbiegają od oryginałów. Wszystko pięknie wykonane, dokładnie, z dbałością o szczegóły... Skygardena jeszcze na żywo nie widziałam, ale nie mam obaw, że będzie inaczej. A czy inspirowane wszystkie takie same... Nie mam pojęcia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...