Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

Anetko, na pewno dam znać. Do firmy juz dzwoniłam. Wycena ma być dziś lub jutro. Oczywiście nie spodziewam się cudu, ale może tez nie usiądę z wrażenia, bo poprzednia wycena w euro to jakieś nieporozumienie było...

 

Monika, pani Sylwia już tam nie pracuje :( Rozmawiałam więc z kimś innym.

widzisz ?my nie byliśmy z niej zadowoleni? była bardzo nieelastyczna, pomimo ,iż wiedziała ,że jesteśmy znajomymi szefa. przez nią ( kontakt z nią ) uciekły mu 2 zlecenia od nas - żaluzje wewnetrzne do nas i rodziców.więć szef ją zwolnił:mad:chyba dobrze ,że nie z nią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniu, kompetencja Pana od okien powala :rotfl:

Już grudzień - możesz wyciągać ozdoby!

 

reni, fajną masz teściową, że takie gwiazdki robi :lol2:

Ja się kilka razy sama przymierzałam (nawet szydełka i kordonek kupiłam), ale zawsze czasu brak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już grudzień - możesz wyciągać ozdoby!

 

http://emoty.blox.pl/resource/yahoo.gif

 

Ufff, dotarłam wreszcie do siebie. Kurcze, ile Wy piszecie. Ostatnimi dniami tylko do siebie zaglądałam, bo czasu nie było i dzisiaj 2 godziny siedziałam i nadrabiałam. A i tak gdzieniegdzie co 2 zdanie czytałam, tyle tego było.

 

Wczoraj z maluchami robiłam gzetowe choinki zapodane przez lasche. Jedna już do przedszkola wywędrowała (ta najładniejsza), ale dwie w domu zostały więc prezentuję. lasche, for ju :hug:

 

http://i2.fmix.pl/fmi308/70a6bf8a0017c2da4ed72f97/zdjecie.jpg

 

http://i2.fmix.pl/fmi2906/8febb64c000ebe664ed72fa7/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi2879/c2d78988002a85364ed72fa0/zdjecie.jpg

 

lascheńko, ta trzecia z TT była baaaaaardzo gęsta. Nie było takich przerw jak tutaj :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Dorfi

 

Dziewczyny i chłopaki ;) Ale numer! Zadzwonił do mnie pan właściciel salonu, z którym przedwczoraj rozmawiałam. Okazało się, że pan, który mnie obsłużył i który gadał takie głupoty, to tata właściciela. Tata o oknach nie wie nic (co zdecydowanie dało się odczuć) i bywa w salonie czasowo, do momentu znalezienia nowego pracownika. Pan właściciel kompetentnie odpowiedział na wszystkie moje pytania. Potrafił odpowiedzieć na każde pytanie. Przeprosił za tatę. Podobno tata jest poinstruowany, żeby przeprosić klienta i powiedzieć, że on się na oknach nie zna i jest tutaj chwilowo w ramach pomocy synowi, ale tata łechcze swoje ego udając, że jednak coś wie i odstrasza klientów. Dobrze, że się sytuacja wyjąśniła, bo wycena jest superowa :yes: A do tego - uwaga, uwaga - mają rolety w kolorze 7012 :wave: Byłoby więc ciemniej niż 7001, ale zdecydowanie jaśniej niż 7016. Kurcze, ale news :wave: Chyba będę musiała wziąć te okna pod uwagę i rozegra się walka między panem Robertem i panem "miejscowym"... A w międzyczasie jeszcze wycena zaluzji ma przyjść...

 

I tak, mam do wyboru...

 

Schueco Cava 70, pięciokomorowe, szklenie 4-16-4-16-4, okucia Winkhaus

albo

KBE 88mm, sześciokomorowe, szklenie 4-14-4-14-4, okucia Roto.

 

Normalnie z wypiekami na twarzy to piszę :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo mamy juz zapłacone, bo 50% materiału na więźbę, zaliczkę za dachówkę. Ale zostaje jeszcze sporo do uzbierania. Tym bardziej, że teraz sporo inwestycji zawodowych czynimy więc kasa zamiast do skarbonki trafia gdzie indziej :( Ale wiadomo, jak się nie rozwijasz, to znikasz z rynku więc dach musi poczekać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kolor taki jak chciałaś.

 

Nie do końca, bo chcialam jaśniejszy, ale ten wybór byłby bardzo sensownym kompromisem,bo okna nie są bardzo ciemne, a rolety są w identycznym kolorze więc jak dla mnie super. Tak wygląda ten kolor.

 

http://i1.fmix.pl/fmi1442/85dde6bf001d80814ed76979/zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, bo chcialam jaśniejszy, ale ten wybór byłby bardzo sensownym kompromisem,bo okna nie są bardzo ciemne, a rolety są w identycznym kolorze więc jak dla mnie super. Tak wygląda ten kolor.

 

No tak - jest rzeczywiście ciemniejszy od tego "pierwotnego" (już się nieco pogubiłam w tych RAL-ach).

 

Ale ważne, że wszystko byłoby w jednym kolorze i do tego ładnym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...