Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

pinacolada, ja również witam :bye:

 

Napisz mi proszę, czy to jest dokładnie ten Twój panel? Bo że NATURE to wiem, ale jakie drewno? Klon?

 

I jeszcze mi napisz proszę, czy masz pod tym podłogówkę i jeśli tak, to czy podłoga dobrze przewodzi ciepło.

 

 

 

Tak, moje panele to klon. Mam pod nimi podłogówkę i grzeje super! W prawdzie jeszcze nie mieszkamy ale przez ostatni miesiąc grzaliśmy dość mocno i w domu był ukrop. Bałam się też tego bardzo bo my zmarzluchy straszne a podłogówkę mamy w całym domu. Ale po próbie jestem spokojna :yes:

Tylko jak się zdecydujesz to weż grubość 8mm bo występują też w grubości 10mm a to mogłoby być za dużo ;)

Aaaa, i ja pod panelami mam folię paroizolacyjną i podkład PIANOMAT 3mm

 

Ps. jak chcesz to mogę wysłać Ci listem ścinek panela żebyś mogła zobaczyć na żywo jego kolor -może okaże się , że to nie to czego szukasz i zaoszczędzisz sobie czasu ;) Jak coś to pisz na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ps. jak chcesz to mogę wysłać Ci listem ścinek panela żebyś mogła zobaczyć na żywo jego kolor -może okaże się , że to nie to czego szukasz i zaoszczędzisz sobie czasu ;) Jak coś to pisz na priv :)

 

Ojej, naprawdę? Byłabym bardzo wdzięczna. Napiszę w takim razie adres na priva. I jeśli się uda, to fajnie gdyby ścinek był z sękiem ;) A jak się nie uda to też będzie super. Strasznie się cieszę http://emoty.blox.pl/resource/yahoo.gif

 

I fajnie, że podłogówka daje radę. My też prawdopodobnie zlikwidujemy grzejniki i damy podłogówkę na całości więc bardzo mnie ta wiadomość cieszy.

 

Lecę wysyłać prv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny poszukuje namiaru na sklep , który sprzedaje płyty Kaindl takie meblowe. maja cudne:p u nas jedyna firma w krakowie wycofała się z ich sprowadzania.macie jakąś , ktora je sprowadza???

 

 

jak chcesz to zapytam tego moejgo kolegę, który sprowadza panele odłogowe Kaindl. Może nie byłoby problemu żeby sprowadził te meblowe. A jeśli jesteś z Krakowa to do mnie autostradą masz 20min drogi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anna-maria3

zmobilizowałas mnie do wyskoczenia z piżamy ;) Pojechałam na budowę, ucięłam 2 kawałki panela tak, żebyś je mogła połączyć i zobaczyć v-fugę :) Koperta już zaadresowana. Jutro rano wyślę ;)

 

Jak dojdzie to daj znać

 

Ło matko :jawdrop: Takiego tempa się nie spodziewałam :jawdrop: Mam nadzieję, że dojdzie do wtorku, bo we wtorek wyjeżdżam na tydzień i chyba mnie ciekawość zeżre :rolleyes: Jeśli nie nadwyrężę Twojej dobroci, to wyślij proszę priorytetem :oops: Obiecuję, że się odwdzięczę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko :jawdrop: Takiego tempa się nie spodziewałam :jawdrop: Mam nadzieję, że dojdzie do wtorku, bo we wtorek wyjeżdżam na tydzień i chyba mnie ciekawość zeżre :rolleyes: Jeśli nie nadwyrężę Twojej dobroci, to wyślij proszę priorytetem :oops: Obiecuję, że się odwdzięczę :D

 

nie ma sprawy, wyśle priorytetem :) No chyba że nie chcesz ryzykować i wysłać Ci na inny adres - na ten, pod którym będziesz przez tydzień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem aniu ale chyba za wiele nie pomogę, oczywiście znam tę firmę ale nigdy nie sprzedałam tych paneli, w ręku ich nie miałam więc nie mogę niczego powiedzieć co do jakości ale moim zdaniem wszystkie panele są porównywalne za wyjątkiem tych górnych półek m.in balterio czy quick step
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada, dziękuję za przesyłkę http://emoty.blox.pl/resource/balloons.gif Panel jest idealny! Dokładnie taki, o jaki mi chodzi :yes: I ani zdjęcia u Ciebie w domu, ani zdjęcia ze strony producenta nie oddają jego uroku :no: Jest po prostu piękny :wave: Bardzo Ci dziękuję. Tylko powiedz mi dziewczyno, jak ja mam się odwdzięczyć, skoro adresu zwrotnego nie podałaś http://emoty.blox.pl/resource/zhm.gif

 

Edit: Ten panel wygląda bardzo podobnie do dębu białego Aquastep, który mam do łazienki. Tylko jest bardziej matowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No normalnie, nie uwierzę.

Na swojej prowincji jest ich dystrybutor!

Muszę się tylko zmobilizować i tam zajechać.

Ania, fajnie, że je wyszperałaś i napisałaś :)

Pinacolada, a gdzie Ty je znalazłaś? Nie słyszałam wcześniej o tej firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narendil - a Kaind - właśnie w Twoich rejonach ma dystrybutora ;) Ja prosiłam ich o kawałek panela w szarościach. Miały być takie w salonie. Kupiliśmy inne, ale te szare też są bardzo ładne.

 

I na pewno są bardzo dobrej jakości, przynajmniej takie wrażenie można odnieść z mojego kawałka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinacolada, a gdzie Ty je znalazłaś? Nie słyszałam wcześniej o tej firmie.

 

 

Ja tez nie miałam pojęcia o jej istnieniu. Mój kolega prowadzi w naszej mieścinie sklep z panelami i pojechałam do niego zeby wybrać Tarketta a wyszłam z Kaindlem ;) I jak go zobaczyłam (panel nie kolegę :no: ) to nie chciałam juz nic innego. Po prostu miłość od pierwszego wejrzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada, uszykowałam łopatę. Zaraz biorę się za kopanie :lol2: Chwasty też powyrywać? :rotfl:

 

 

kopac nie musisz :no: Dziki Cie już wyręczyły :sick: Zryły mi pół działki :( Mozesz to jedynie rozgrabic bo bałagam - świnie- zostawiły :mad: Chwaściki jesz cze przepiel i bedziemy kwita :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinacolada, miłość powiadasz? No nic, muszę tam się wybrać.

Mąż padnie, jeśli się odkocham z obecnych :p

 

Atika, a te szare to które? I które kupiłaś? Też tej firmy?

 

Aniu, wyszperałaś u pinacolady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój m jak kupilismy 10lat temu mieszkanie to zażyczył sobie ciemne panele w naszym blokowym sallonie ;) Nie zgodziłam sie bo saloon ma az 20m2 i bałam sie ze będzie za ciemno - zwłaszcza ze planowalismy tez ciemny wypoczynek. Pogodził sie z tym mrucząc pod nosem ze jak se wybuduje kiedys dom to bedzie miał ciemne panele.

Jak kolega pokazał mi w sklepie tego Kaindla to powieziałam tak: No piękne ale co z tego jak u P nie przejdą bo za jasne :( Kolega zawołał mojego m, pokazał mu panel i....... ten od razu zamówił 80m2 :D Tez się zakochał więc życzę żeby i z twoim m było tak samo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej anno-mario ! :)

Widzę,że u Ciebie w domku ( "starym" jeszcze) już bardzo swiątecznie :).

Bardzo ładny stroik na stół :)

Ozdoby "na stół" nakoś najbardziej mnie przekonują,bo stół to dla mnie takie serce domu :)

 

A dylematów wnętrzarskich to ja Ci zazdraszczam bo ja teraz wiele rzeczy bym inaczej zrobiła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...