Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

narendil, ale w cake popsach mascarpone i nutellę możesz zastąpić zwyczajnym dżemem albo powidłami. Chodzi tylko o to, żeby masa babkowa się mokra zrobiła i żeby można było ja formować. Na wierzchu zamiast czekolady możesz dać lukier. A przepis na babkę albo biszkopt dla alergika pewnie jakiś masz...

 

monika, nie ma czego zazdrościć. Żaden to talent - ot, zgodnie z instrukcją postępowałam ;)

 

hazelku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Byłam w szkółce, zamówiłam choinkę... Jodłę kaukaską, jak co roku. Duża, gęsta, rozłożysta, pięęęęęęęękna :lol2: Przywiozą dzisiaj wieczorem :wiggle: Ech, pachnieć już będzie. Święta idą :wave:
:wave: u mnie też kaukaska , ale z Polski:wiggle: ubieramy dziś . kiedy ja zdążę posprzątać.

Ania i tak ci zazdroszczę , bo wychodzą ci jak ze zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, czy ubierzemy dziś, bo akurat wieczorem mam fryzjera i takie tam bajery ;) a jutro od rana starszaka na urodziny kolegi wiozę więc bez niego też ubierać nie będziemy i tak nas pewnie niedziela zastanie. Ale może to i lepiej. Zdążę pokój wysprzątać.

 

Żywa choinka to moje marzebie z dzieciństwa. Na szczęście marzenie spełnione ;) Pierwszego roku we własnym domu była sztuczna i powiedziałam, że to ostatni raz... Święta muszą pachnieć pomarańczami, piernikiem i choinką. Amen :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przy okazji powrzucam zdjęcia z ostatniej wizyty w IKEA, bo kilka rzeczy mi w oko wpadło. Kilka nowości mnie zainteresowało. A jak nie wrzucę, to potem umknie gdzieś i o nich zapomnę...

 

Klosz do żyrandola - AFTONSANG

 

http://i3.fmix.pl/fmi1164/a7988456002be5a24eeba192/zdjecie.jpg

 

Dotychczasowy faworyt do pokoju dzieci - HEMNES

 

http://i2.fmix.pl/fmi2542/0797f567000b45d34eeba214/zdjecie.jpg

 

http://i2.fmix.pl/fmi2751/f44011ba0005b37e4eeba21d/zdjecie.jpg

 

I jego konkurencja... Tak samo jak HEMNES rozkładają się do podwójnego łóżka... I są mniej romantyczne, czyli bardziej nadają się dla syna... I nadal pasują do regałów EXPEDIT :yes:

 

Łóżko ODDA

 

http://i2.fmix.pl/fmi2909/e2b2f0ec000b87e54eeba1a7/zdjecie.jpg

 

Łóżko BRIMNES

 

http://i3.fmix.pl/fmi206/d6921eda0015deaa4eeba1eb/zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie:)

 

Coś bardzo powściągliwe te zachwyty :lol2:

 

Ciężko zrobić zdjęcie tak, żeby choinka ładnie wyglądała, bo i światełka się świecą i wszystko w bombkach się odbija... W rzeczywistości jest ładniej :D

 

A grubaśna rzeczywiście jest... Aż się zastanawiam, jak stół na święta ustawię, bo choinka cały kąt zajmuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś bardzo powściągliwe te zachwyty

 

 

no to będę szczera bo u ciebie nic innego nie przejdzie, aniu uwielbiam żywe choinki, w zasadzie sztucznych nie uznaję, więc twoja jest już na starcie dla mnie na plus, jest jodłą a nie świerkiem więc drugi plus, jest dwukolorowa, u mnie zawsze był to granat i srebro ale nie lubię czerwonego , nie mam zadnej bluzki w tym kolorze , no nic, wyobraź sobie moją minę jak mąż chciał czerwoną kuchnię? a teraz to mam wogóle fioła na czarny, szary i biały więc tak to wygląda ale choinka oczywiście ładnutka, no a pozatym napewno mnie rozumiesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, dziękuję za wszystkie komplementy.

 

reniu, pewnie, że rozumiem :hug: Chodziło mi tylko o to, że po tonie Twojej wypowiedzi zawsze można wywnioskować, czy Ci się podoba, czy nie ;) Ja granatu nie lubię więc pewnie podobnie bym Twoją oceniła :lol2: Za to czerwony bardzo, bardzo :yes: Ale podejrzewam, że to kwestia koloru włosów... Jakoś blondynku często w niebieskości idą, a szatynki w czerwienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, a u mnie i auto czerwone, i czajnik i ściana w salonie i ściana w kuchni też czerwienią zalatuje troszkę... Uwielbiam czerwony :D

 

Hot chocolate, wysłałam Ci prv w sprawie lampy. Znalazłam fajną ofertę.

 

Reniu, tata będzie w środę wieczorem więc w czwartek mogę wysłać wyciskarkę. Wysyłać do sklepu, czy do domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna nie lubiłam.

I nagle: bach! Będę miała dodatki czerwone :)

 

A choinka mi się podoba. Jest tak ślicznie dwukolorowa :rotfl:

 

Łóżko ODDA było moim typem dla Jakuba. Ale casting z uwagi na odległość do IKEA wygrał stolarz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...