Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku z marzeniami o które warto walczyć,

z radościami którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi z którymi warto być i z nadzieją bez której nie da się żyć!

 

 

 

http://img580.imageshack.us/img580/9720/20121l.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu przyszłam do Ciebie, aby nie zasmiecać wątku Moni. Złośliwość rzeczy martwych, nie ma zeszytu. Znalazłam swoje zapiski w innym kajecie, popytam męźa czy potwierdza wymiary.

Ale na pewno ogrodzenie ma słupki : węższe 52 lub 54 cm, szersze 104 lub 108 cm. Wysokosc podmurówki na 2 bloczki (nie pamietam czy 2 bloczki 12 cm czy 14 cm), a długośc 196 cm. Furtka chyba 110 lub 130 cm, a brama 420 cm.

Edytowane przez adriado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za życzenia noworoczne.

 

adriado, dzięki za wymiary. Jak znajdę chwilę, to sprawdzę w projekcie, jak to jest u nas. Podmurówka na pewno będzie wyższa, bo chcę osiągnąć mniej więcej taki efekt

 

http://i2.fmix.pl/fmi2930/cfd9b35a000d4bdd4e4d1e5a/zdjecie.jpg

 

ale resztę będę chciała podobnie, bo te Twoje proporcje są idealne i bardzo dobrze wyglądają :yes:

 

monika, drożdżówki weszły już na stałe do menu ;) Piekę je co drugi dzień, bo uwielbiamy je na śniadanie :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie głównym pochłaniaczem drożdżówek jest mąż ;) Ja zjem jedną/dwie do kawy, albo jako śniadanie, dzieci tych z makiem nie jedzą, tylko z czekoladą, albo z dżemem... Ostatnio upiekłam jakieś 30 sztuk, zostawiłam wieczorem na talerzu, bo rano wyjeżdżaliśmy i chciałem je zabrać, no i jak wstałam, to już tylko jedna leżała... Mąż wszystko pochłonął wieczorem przy filmie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam Was dziewczyny, ze umiecie piec takie cuda torty, babeczki, bułeczki. Kiedyś kupiłam gotowe ciasto kopiec kreta i na opakowaniu było napisane, że trzeba piec 40 min , a ja piekłam hehehe 1,5 godziny:wiggle: Ale nie przypaliło się i zjedliśmy. ;)

Jak już wprowadzę się do nowgo domu, to kupię KA może on pomoże moim nieudolnym rączkom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anna, właśnie mi przypomniałaś że mam jeszcze masę makową i drożdże, idę do kuchni, bo odbijam się*od ścian i nie chce mi się*nic robić :no:

 

Powiedz mi, czy Twoja Talea Saeco zgłasza zapełnienie pojemnika na fusy, czy tylko przepełnienie ociekacza? (tego w środku)

Mam taki sam ekspres, i wydaje mi się że kieeeedyś to sygnalizowała, może się mylę

 

Ogrodzenie na wysokiej podmurówce wygląda super! :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adriado, u mnie ogrodzenie to jeszcze dość odległy temat więc nie mam pojęcia, co położę... Mam wstępny projekt (własny więc może się okazać, że do zmiany) mam jakieś wyobrażenie, mam wizualki, ale o materiałach jeszcze nie myślę...

 

monsanbia, u mnie jest kilka kontrolek i wyświetla się przepełniony zbiornik na fusy, brak kawy, brak wody, odpowietrzanie (jak nie do końca przeczyszczę dyszę po spienianiu mleka, albo jak w obwodzie zostanie woda) i jeszcze wykrzyknik się świeci przy tym wszystkim.

 

U mnie też jeszcze pół masy makowej leży, bo wczoraj dwie blachy piekłam. Pewnie jutro kolejne pieczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...