Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

lolek, dzięki za odkopanie z czeluści. Zdrówko już w porządku. Nie piszę, bo i nie ma o czym, jeśli o budowanie chodzi. Mury w ostatnich dniach śnieg zasypał, zimno, mroźno, brrr... Do tego obowiązków dużo http://emoty.blox.pl/resource/th_0girlactive.gif. Do kwietnia mamy gorący okres w firmie więc tam kieruję swoją energię. A później... Też nie wiem, czy coś ruszy, bo kasy na dach póki co nie mamy :no:

 

A właśnie... Jak ktoś ma zbędny worek z pieniędzmi, to chętnie przyjmę :lol2:

 

rere, witam :)

reni, hazelku dziękuję za troskę i mailiki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewuszki, ja od czasu do czasu zaglądam do Was, ale mam już takie zaległości, że nawet głosu nie zabieram, bo przeważnie nie jestem w temacie. Ale mam nadzieję, że jak:

a) przyjdzie wiosna

b) pchniemy ważny dla nas projekt w pracy i będę miała więcej czasu

c) ktoś da nam juz ten worek pieniędzy i zaczniemy robić dach

to będę bywać częściej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniu dzieki za info sms, jednak widziałm go u teściowej i chyba jednak poczekam na KA.

 

Ja tez czekam na wiosnę bo u mnie rok zaczął się paskudnie, wszystko się pier......., dziś nawet z tych nerwów zapomniałam pinu do komórki i mam zablokowany telefon, mam nadzieję że wiosna wszystko poukłada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja tez czekam na wiosnę bo u mnie rok zaczął się paskudnie, wszystko się pier......., dziś nawet z tych nerwów zapomniałam pinu do komórki i mam zablokowany telefon, mam nadzieję że wiosna wszystko poukłada

 

Oj, Reni :hug:. Mam nadzieję, że to nie jest bardzo poważne, a wszystkie sprawy wrócą szybko na właściwy tor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniu dzieki za info sms, jednak widziałm go u teściowej i chyba jednak poczekam na KA.

 

Ja tez czekam na wiosnę bo u mnie rok zaczął się paskudnie, wszystko się pier......., dziś nawet z tych nerwów zapomniałam pinu do komórki i mam zablokowany telefon, mam nadzieję że wiosna wszystko poukłada

 

Reni śniłaś mi się razem ze swoim mężem:eek: jedliśmy razem kolacje :eek::rolleyes:

Oj dziewczynki ja tez mam nie ciekawy moment w życiu, u mnie to już się ciągnie ponad rok....

 

Damy rade tu same silne baby ;)

 

Pozdrawiam gospodynię, tez się stęskniłam , brakuje tu Ciebie Aniu :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rere to przede wszystkim sprawy zawodowo-finansowe, jedynie w domu sielanka

 

anetko to ja za ciebie trzymam kciuki

 

Marta ty to mnie zawsze rozbawisz:D

 

 

Damy rade tu same silne baby

 

 

i tego będę się trzymać,

pozdrawiam was wszystkie mimo, że nie u siebie, a w szczególności nieobecną gospodynię:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...