Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

ale aniu jeśli o dużym projekcie mowa to i duża kasa będzie, więc dach to tylko formalność:)

u mnie wraz z nowym rokiem po kłopotach przyszedł czas na duże zmiany, obecnie sama na placu boju zostałam jeśli chodzi o moją wieloletnią pracownicę, byłyśmy prawie jak siostry a teraz tylko płacz pozostał, ale myslę że będzie dobrze i człowiek się przyzwyczai do nowej sytuacji, ja teraz myślę o bardzo przyziemnych sprawach jak kupnie córce trampek do szkoły, tylko nie ma kiedy, ale w niedzielę planuję wypad na sklepy bo ostatnio bywam tylko w pracy lub domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale...wpadasz czasem do mnie, prawda?:rolleyes:

 

:yes:

 

Do Was wszystkich raz po raz zaglądam, ale nie piszę nic, bo tematy, w których ewentualnie mogłabym się wypowiedzieć, są już nieaktualne :p A z tymi świeżymi nie jestem na bieżąco więc tylko po cichu czytam.

 

To ja też kciuki trzymam. Nie tylko za siebie, ale za Was wszystkie. W końcu ponadprogramowa kaska każdemu się przyda na lampę, sofkę, tapetę, albo inne cuś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:yes:

 

Do Was wszystkich raz po raz zaglądam, ale nie piszę nic, bo tematy, w których ewentualnie mogłabym się wypowiedzieć, są już nieaktualne :p A z tymi świeżymi nie jestem na bieżąco więc tylko po cichu czytam.

 

To ja też kciuki trzymam. Nie tylko za siebie, ale za Was wszystkie. W końcu ponadprogramowa kaska każdemu się przyda na lampę, sofkę, tapetę, albo inne cuś ;)

:p wpadaj i czasami odzywaj sie:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu mam znów pytanie o cabochę. Sprzedawca znaleziony, ale mam pytanie o samą lampę. Są do wyboru 2 opcje tańsza i droższa. Mam info od sprzedawcy, ze różnica polega na tym, ze tańsza jest dobrze wykonana, a droższa perfekcyjnie. Jaką wybrałaś opcję i czy dostrzegłaś różnicę? Ja chyba slepa jestem, albo zdjęć nie umiem oglądać:confused: Różnica na jednej lampie jest duża i nie wiem co robić? Muszę kupić kinkiet 35 cm i lampę zwisającą do salonu. Salon z otwartą kuchnią to ponad 40m2(bliżej do 50m2). Doradź proszę 50 cm czy 70 cm?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adriado, ja nawet nie wiedziałam, że są jakieś opcje :???: Kupiłam lampę, która była wystawiona. Nie kontaktowalam się ze sprzedawcą... Ty piszesz o tej pani sprzedającej w PL, czy kupujesz na ebayu? Ja nie wiem, którą mam wersję... Sądząc po cenie chyba tę gorszą, chociaż zupełnie nie widzę, żeby była gorsza. Jest wykonana bez zarzutu... Trudno powiedzieć, którą bym wybrała, mając te informajce, które Ty masz... Masz jakieś zdjęcia? Widzisz różnicę między tymi lampami? No i najważniejsze, jaka jest różnica cenowa i czy jesteś w stanie zapłacić więcej? Bo jeśli wersja lepsza jest za droga dla Ciebie, to w ogóle nie zaprzątałabym sobie nią głowy :no:

 

Co do rozmiaru... 50 cm to spora lampa, ale ja taką mam kupioną do WC wielkości 5m2. W pomieszczeniu 50m2 mogłaby się wydawać za mała... Ale trudno powiedzieć jednoznacznie, bo ciężko sobie rozmiar wyobrazić. Może zrobiłabyś jakieś przymiarki na wizualkach. Zrób z mniejszą i większą lampą i zobaczysz, jak to wygląda... Jakby co, chętnie pomogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam tak dla porównania... U mnie salon+kuchnia+ jadalnia to ponad 50m2 i nad stołem w jadalni planuję 2 lampy 60cm. Wcale nie wyglądają na za duże :no: Jeśli u Ciebie ma być jedna, to nie wiem, czy 50cm to nie będzie za mało :???: Zobacz, jak u mnie wygladać będzie 2x60.

 

http://i3.fmix.pl/fmi2690/cc07a95c0017c89f4ecf7408/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi257/1eef1f74001fea844ecf740f/zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pokazanie wizualek, bo rozjasniło mi w głowie jak mogą wyglądać większe lampy.

Róznica w cenie kinkietów jest nieduza 140 zł, a lampy to ok 700 zł ( nie pamietam dokladnie).

Chyba zdecyduję się na droższą opcję. Sprzedający jest z allegro (nick unli.... nie podaję pełnej nazwy co by nie reklamować).

Przypomniało mi się, że kupiłam do córki pokoju lampę 63 cm, więc chyba ją złozę i zobaczę jak bedzie wygladała ta wielkosć w salonie.

Jezeli Ty kupiłaś do łazienki 50 cm, to ja chyba bez zastanowienia powinnam kupić 70 cm :)

Złożyłaś swoją lampę? Łatwo się składa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adriado, ja u tego sprzedawcy kupowałam wszystkie inne lampy, które do domu posiadam, ale akurat caboche przez ebaya. W każdym razie pan unli.... solidny, lampy ładne, ja go polecam.

 

Moja lampa przyszła złożona, tylko kilka kulek było osobno, bo się w transporcie odczepiły. Ale ktoś składał i prosił mnie o instrukcję, chyba Saly. Podpytaj, czy było ciężko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja podpowiem odnośnie lamp ;)

składa sie dosyc ciężko, trzeba uważać zeby nie złamać tych plastikowych ramion, ale moja tez była złożona tylko kilka wkładałam natomiast kinkiet składałam cały

a do salonu WYŁĄCZNIE 70cm, w kuchni mam taką i jest idealna ta mniejsza jest bardzo mała

tylko ze ja kupowałam w Agacie i nie wiem jak jakościowo sie równają z e-baya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu budujesz jeden z ładniejszych domów na forum i totalnie w moim typie wiec bede zagladac ile pozwolisz :D

 

Dziękuję, choć to pewnie kwestia gustu, upodobań i potrzeb... Ale mnie też się podoba :lol2: Będę wracać do tej wypowiedzi, jak mnie czarne myśli najdą i będę się zastanawiać, po co mi ta budowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...