Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

atika dachówkę taką w Biskupicach dali, a koleżanka nie walczyła o całą, bo mi nie zależało. Ta przynajmniej gratis była ;)

 

Rynny - dałam do wyceny u nas Lindab grafit, takie jak ma reni - wycenią przy okazji też dachówkę, bo mają możliwość sprowadzenia, tak jak w mailu pisałam. Byłoby bliżej i może na transporcie z Biskupic bym zaoszczędziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O widzisz, a jak ja dzwonilam poinformować, że koleżanka po jedną sztukę przyjedzie, to 10 zł chcieli...

Ostatecznie uszkodzoną gratis dali.

 

No to nieładnie z ich strony. 10zł. ?? Trochę przegięcie.

Ale najważniejsze ze kolor widziałaś i że Ci sie podoba, a do tego kawałek wystarczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reni sąsiedzi z hali Biedronkę już zrobili :lol2:

 

Fotele w cenie przyzwoitej. Oczywiście to nie Bubble Chair, ale myślę, że podobnie mogą i oko cieszyć i skołatane nerwy po całym dniu pracy ukoić :) Akurat ten model kosztuje 649 zł, ale jest też jeden tańszy i jeden droższy. A pan otwarty na negocjacje, nawet jakiś rabat zaproponował. Fotele są między innymi TUTAJ

 

A jak ktoś chce się podenerwować, zapraszam TUTAJ

 

Lecę oglądać taras :)

Edytowane przez anna-maria3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zdenerwowalam się zwłaszcza na ten przeceniony za jedyne 17 tys

 

Ale super wygląda. I w sumie, jak się go w tę kolumnę złoży, to nawet mało miejsca zajmuje :) Niestety dla mnie cenowo niedostępny nawet, jakby go jeszcze ze dwa razy przecenili...

 

atika, Ty mi kiedyś takie bajeczne mable tarasowe podsyłałaś, pamiętasz? Wklej stronkę, jak masz gdzieś, albo nawet zdjęcia wrzuć. To dopiero była bajka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałam informację, że we wtorek dostanę przesyłkę z kinkietami. Oby tym razem nie okazało się, że się zbiły, bo zacznę podejrzewać, że pani robi wszystko, żeby mi ich nie sprzedać :mad:

 

I kolejnego maila dostałam, że dostawa opóźniona, bo pani szuka lamp sprzed podwyżki... Ma je dostać dzisiaj, wysyłka jutro rano. Tylko czemu, kurcze, jakoś trudno mi w to uwierzyć... :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atika, Ty mi kiedyś takie bajeczne mable tarasowe podsyłałaś, pamiętasz? Wklej stronkę, jak masz gdzieś, albo nawet zdjęcia wrzuć. To dopiero była bajka...

 

To do dalszego denerwowania ;) tutaj

 

taki przedsmak: http://i01.i.aliimg.com/photo/v0/216082521/Rattan_Lounge.jpg

 

http://www.rattania.de/artikel_img/85-71696/big/1.jpg

 

http://www.rattania.de/artikel_img/05-45890/big/1.jpg

 

Proszę ;)

Edytowane przez atika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anna, fotel wiszący bajka. Takie cudo też chcę mieć... kiedyś ;). Pani od lampy zaczyna sobie jaja robić. Mam nadzieję, że ta transakcja dobrze się skończy.

I na koniec mam coś tu dla Ciebie. Fotka może nie za wiele mówiąca, ale... może pomoże w podjęciu decyzji :)

 

http://annaborowy.files.wordpress.com/2011/02/untitled_110205-31.jpg?w=600&h=399

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rere dzięki za fotkę. Przypomina mi moją obecną kuchnię (ten ciąg brązowych szafek) :) Jeśli chodzi o zabudowę, to podobną wizualkę też robiłam, ale jakoś się nie spodobała. A jak patrzę na to zdjęcie to myślę, że chyba nie byłoy tak źle... Dla przypomnienia

 

http://images50.fotosik.pl/843/9452d330fbaf09dfmed.jpg

 

Choć w sumie jeśli piekarnik i tak nie będzie na wysokości, to bez znaczenia jest dla mnie, czy dam go w słupku, czy pod płytą...

 

Pani od lamp zdecydowanie kręci... I odpuściłabym już dawno, gdyby nie super okazja. Mam na piśmie umowę kupna sprzedaży (jej ofertę, moje zamówienie, całą korespondencję) więc poczekam jeszcze trochę, a potem zobaczymy... Nie wierzę, że lampy przyjdą w czwartek. Nie wierzę też, że pani szuka tańszego dostawcy. Myślę po prostu, że bierze na przeczekanie i liczy na to, ze zrezygnuję, bo będę miała dość czekania. Ale ja mam czas ;)

 

BetaGreta zajrzałam do dziennika. Fajny ten Wasz projekt. Szkoda, że wcześniej na niego nie wpadłam ;) U nas był wymóg dachu minimum 30 stopni, ale układ do podpatrzenia :) Jestem tylko zdziwniona powierzchnią, bo pomieszczeń tyle samo, a 50 m2 różnicy. Wiem, że u nas i korytarz jest duży i część dzienna też nie najmniejsza, ale patrząc na Wasz dom spodziewałam się, że ma więcej metrów. Będziesz miała mniej podłóg do robienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ta propozycja przeszła bez echa, bo na wizualce wygląda mało efektownie? Mi się nawet podoba ;) A piekarnik, jeśli miałabym miejsce, dałabym wszędzie tylko nie pod płytę. Choćby ze względu na różne pierdoły, typu chochle, łyżki. Fajnie mieć je pod ręką. No ale to moje widzimisie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pod górkę :yes: Mimo to nie tracę humoru :) Popołudniami zajmuję się ogródkiem (narzeczony kupił mi różowe rękawiczki w kwiatki) i odkryłam w sobie naturę ogrodniczki, choć dotychczas w ogrodzie to ja lubiłam jedynie grillować, ewentualnie wypić kawkę na tarasie ;)

 

wow moze i ja coś takiego odkryję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...