Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
Hej Reniu, ano nie piszę, bo nie ma o czym... Musiałam przesunąć termin dostawy dachówki. Wszystko stoi i czeka... I jeszcze poczeka. Jedyne co mamy w planach, to ogród. Może pokusimy się o tuje, bo mamy ich trochę w projekcie i obsadzimy północną stronę... Tylko myślę jeszcze jak je później podlewać, bo studnia jest, ale nie ma prądu więc trzeba by agregat załatwiać, a to chyba bez sensu... Ale na budowie bywamy w celach rekreacyjnych. Dzieci w piachu, a mamusia na słoneczku relaksuje się słuchając śpiewu ptaszków :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale najważniejsze że wszystko w porządku, u mnie też mało się dzieje, dzis koniecznie muszę zaolejować taras bo codziennie mówię jutro, w końcu mąż mi wysypał kamień pod te moje okrągłe tujki, myślę o ogródku taki jak aneta s sobie zrobiła, mam już nawet wysiewki, kupiłam w końcu lampę do salonu, ale totalna taniocha, na cabochę mnie obecnie nie stać a na inspirowaną wciąż się waham ale i tak ciesze się że już kabel nie wisi:), jutro sadzę rośliny na tarasie i pewno do wieczora zleci bo jeszcze elewację zaolejować, oj to moje kochane drewno:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to moje kochane drewno:D

 

Powiem Ci, że pomału zaczynam się też do niego przekonywać... Ostatnio mamy takie problemy z naszymi panelami, że wszystkiego mi się odechciewa, bo zmieniać ich już nie chcę, bo to bez nsensu, jeśli budowa w toku, a wyglądają tragicznie, rozlazły się, porysowały... No i jakieś dziwne pęcherze powietrza się w nich robią... Tylko to nie są takie normalne panele ze strukturą drewna, tylko kryte po prostu papierem, bo akurat kilka lat temu taki mi się wzór podobał... Wiem na pewno, że przy kolejnej wykończeniówce 1000 razy się zastanowię, zanim jakiś materiał wybiorę... Na pewno nie będzie u mnie ekoskóry, bo na obecną już patrzeć nie mogę, a też nie ma sensu wymieniać więc przykrywam czym się da. No i nad podłogami właśnie intensywnie muszę pomyśleć. Panele do gabinetu i łazienki już mam, ale gabinet to małe pomieszczenie więc będzie OK, a te do łazienki są plastikowe więc też nie będą się wypaczać, bo nie ma takiej możliwości. Natomist podłoga na całej reszcie domu będzie pewnie jednolita więc przede mną dużo dylematów i poważne decyzje... I w sumie w tym wszystkim cieszę się, że ta budowa rozciągnie się w czasie, bo czas tylko na naszą korzyść działa. Zapał do pewnych absurdalnych pomysłów przechodzi i człowiek zaczyna trzeźwo niektóre rzeczy oceniać. Mam na myśli okna, rynny i inne jeszcze rzeczy, które chciałam koniecznie najlepsze, a teraz jakoś mi przeszło i chcę po prostu takie, które będą optymalne na moje potrzeby i możliwości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniecznie zdjęcie proszę u siebie wkleić ;)

 

Noo, tego to nawet nie pisałam z nadzieją, że się Reni sama zreflektuje :lol2:

 

Fajnie tak poleniuchować na słoneczku, pod własnym kawałkiem nieba :D

 

Jeszcze żeby trawka własna była i jakiś leżak... Na razie leniuchuję na WŁASNYM progu krytym papą :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...