Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

dostałam cynka ,że jest tu link do mnie :lol2:

 

Kto doniósł? :mad:

 

:rotfl:

 

No właśnie chciałabym tę kwestię rozwiązać zanim działówki postawimy, żeby później nie trzeba było kombinować. Mnie się Twoje wersja też bardzo podoba, ale zawsze to jeden słupek mniej no i to kombinowanie trzeba przeżyć ;) A brakuje mi 12 cm więc to nie problem... Widzę wszyscy za wersją słupkową głosują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zobacz sobie np.Galerię Gumisiowej

 

Byłam, obejrzałam i umarłam już przy pierwszym zdjęciu :jawdrop: W sumie układ bardzo podobny do mojego, tylko u Gumisiowej te słupki stoją oddzielnie, a u mnie będą się łączyć z blatem roboczym... Świetnie wygląda ta zabudowa :yes: Jak ktoś nie wie, o czym mowa, to znowy linkuję :lol2: TUTAJ

 

Olu, ja mam właśnie 288 i zorientowałam się przy robieniu wizualek. Najpierw miała być zabudowa jak u Ciebie i wszystko byłoby OK, tylko właśnie jak o kawiarce zaczęłam myśleć, to zrobił się kłopot... A przy 5 słupkach wejdzie i piekarnik i kawiarka i mikro więc problem byłby z głowy... Myślę, myślę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hazelku, a masz jakąś fotę? Bo sama juz nie wiem, czy widziałam tę dysproporcję, czy nie :rolleyes:

 

Tylko wiecie dziewczynki... Głosowanie głosowaniem i wszystkie argumenty wydają się logiczne, tylko jak zawsze przesunięcie ścianki spowoduje efekt domina i nad tym teraz myślę... Bo trochę zaburzę proporcje i wymiary tu i ówdzie... Ale chyba warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu zrób tak jak u Hazelki:)

U Oli Hazelkowej przerabialiśmy wszystkie wersje:) i według mnie chodzi o to , aby była to cała ściana z szafek:yes: więc jeżeli nie da rady ruszyć ściany o te 12 cm . zrób z jednym węższym podziałem.albo 3x60 cm ( środek) i po brzegach równe po 54 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, nie da się tak jak piszesz... To jest moja kuchnia.

 

http://i2.fmix.pl/fmi1507/9472999d000219744ece2e04/zdjecie.jpg

 

Patrząc od lewej musi być 60cm, bo ten słupek będzie się łączył z blatem pod oknem, później chciałabym 3*60 na piekarnik, mikro i kawiarkę, no i zostaje ostatni słupek... Brakuje 12 cm. A z przesuwaniem chodzi o to, że jak wysunę ścianę o 12 cm, to będę musiała wysunąć całą, żeby uskoków nie robić...

 

http://i3.fmix.pl/fmi109/9e7a2eb90004975b4fc51628/zdjecie.jpg

 

Czyli nie tylko ten "kawałeczek" przy kuchni, ale też ścianę oddzielającą garaż od WC, a WC nie chciałabym zmniejszać. Ale już tak sobie myślę, że mogę przesunąć tylko ten kawałek, na którym będzie futryna do drzwi, dalej dać uskok do garażu na jakąś wnękową szafę/półkę, a WC zostawić już w spokoju... Tylko nie wiem, czy nie za dużo tego kombinowania... Wyszłoby coś takiego...

 

http://i1.fmix.pl/fmi1150/c04b978e0019aeb94fc517d0/zdjecie.jpg

 

Muszę to sobie na budowie pomierzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, szafa może być głębsza, bo wchodzę nią do garażu, który i tak jest długi więc mogę zrobić ją dowolnie błęboką.

 

lasche, odbierz prywatną pocztę (nie gazetową, tylko wp), bo sprawę mam (pytanie) :) Byłam we Wrocku na majówkę, ale ponieważ nad morzem miałaś bawić to nawet się nie odzywałam. Poz atym byłam ze znajomymi więc nie miałabym jak wpaść ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam, obejrzałam i umarłam już przy pierwszym zdjęciu :jawdrop: W sumie układ bardzo podobny do mojego, tylko u Gumisiowej te słupki stoją oddzielnie, a u mnie będą się łączyć z blatem roboczym... Świetnie wygląda ta zabudowa :yes: Jak ktoś nie wie, o czym mowa, to znowy linkuję :lol2: TUTAJ

 

Olu, ja mam właśnie 288 i zorientowałam się przy robieniu wizualek. Najpierw miała być zabudowa jak u Ciebie i wszystko byłoby OK, tylko właśnie jak o kawiarce zaczęłam myśleć, to zrobił się kłopot... A przy 5 słupkach wejdzie i piekarnik i kawiarka i mikro więc problem byłby z głowy... Myślę, myślę :rolleyes:

 

Dziewczyny witam sie tutaj i strasznie sie zawstydzilam ze mi na innym nieznanym mi watku tak chwala:wiggle:

Dom zapowiada sie bardzo interesujaco a kuchnia juz mi sie podoba;)

Pozdrawiam i podgladam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny witam sie tutaj i strasznie sie zawstydzilam ze mi na innym nieznanym mi watku tak chwala:wiggle:

 

No tak, znowu ktoś doniósł :lol2:

 

Witam, pozdrawiam, zapraszam do podglądania, choć nie zapowiada się, żeby spektakularne zmiany zaszły w najbliższym czasie ;)

 

Edit: Ale, ale... Ciut się zmieni ;) Kupiłam dzisiaj 2 świerki Nidiformis. Reszty potrzebnych roślin nie było, ale zamierzam polować. Chcemy dokończyć zakątek pod lasem i zakątek koło drewutni. Tylko nie rozumiem dlaczego w zeszłym roku tuje kosztowały u nas nawet 2,99, a dzisiaj 24,99 i wcale nie są dużo większe :bash: Kupię więc jak znajdę w rozsądnej cenie...

Edytowane przez anna-maria3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze info dla wszystkich, którzy aktualnie ogrodem żyją i nasadzenia robią.

W Auchan są tuje 80-100 cm za 3 złote!!!!!!!!! I aż mnie skręca, że sami teraz nasadzeń nie robimy, ale po pierwsze panowie jeszcze nie skończyli i będą się po budowie kręcić nie patrząc na to, po czym deptają, a po drugie nie mielibyśmy ich jak podlewać a jest tak gorąco, że bez wody by się nie przyjęły... I sama na siebie zła jestem, że takiej okazji nie wykorzystam :mad:

 

Monika, znalazłam tego posta i to dokładnie ten czas był co teraz - 3 czerwca więc możliwe, że w tym roku też będą...

Edytowane przez anna-maria3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika, znalazłam tego posta i to dokładnie ten czas był co teraz - 3 czerwca więc możliwe, że w tym roku też będą...
to czekaj !!!! bo się opłaca!!!

ja dopołudnia zahaczyłam o ogrodniczy, na rowerze, więc nic nie kupiłam i pooglądałam roślinki. muszę jakieś do doniczek pokupować - może pelargonie zwisające, i coś do tego.... wybrałam i zapomniałam nazw:sick:

a jakie fajne trawy są. Może sobie kupię na rabatkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...