Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

rere ale tylko dlatego że u ani trafiła się okazja a po drugie miałam przeboje z moją, któreś soboty odkurzałam i uderzyłam głową, no i pękła, wkur... się nieziemsko ale zadzwoniłam do ikei i okazało się że mają same klosze, pojechałam, kupiłam i :mad:przywiozłam też pękniętą, teraz czekam na dostawę kloszy i wisi sama żarówka, ale w obecnej sytuacji ikea pójdzie out
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rere ale tylko dlatego że u ani trafiła się okazja a po drugie miałam przeboje z moją, któreś soboty odkurzałam i uderzyłam głową, no i pękła, wkur... się nieziemsko ale zadzwoniłam do ikei i okazało się że mają same klosze, pojechałam, kupiłam i :mad:przywiozłam też pękniętą, teraz czekam na dostawę kloszy i wisi sama żarówka, ale w obecnej sytuacji ikea pójdzie out

 

No ja wiem, że tylko ze względu na okazje.... A z tym kloszem straszna lipa.

 

Aniu, jeśli tylko masz miejce to przygarnij co tylko możesz, bo szkoda troszkę byłoby stracić te roślinki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też dlatego się nie załamałam :lol2:
no to tak trzymać!!! zostajesz w starym domu????

 

Przygarnę, przygarnę. Najbardziej szkoda mi świerków, bo drogie były. No i nie wiem co z klonem... Czy ma sens przesadzać go teraz? On tam juz rok rośnie...
a może przesadz je gdzieś np. do rodziców:)

 

a drożdzowki dalej pieczesz;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak trzymać!!! zostajesz w starym domu????

 

Tak, w starym. Ma całe cztery lata z małym hakiem :lol2:

 

 

a może przesadz je gdzieś np. do rodziców:)

 

U rodziców tylko balkon wchodzi w grę więc raczej nie... Pewnie zostaną i będą sobie rosły. Wezmę tylko to, co mi się zmieści.

 

a drożdzowki dalej pieczesz;)?

 

Ostatnio nie, bo odczulaliśmy dzieci i przez dłuższy czas musiały być na diecie eliminacyjnej, ale wczoraj była ostatnia sesja odczulająca więc wrócimy do tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...