Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Reniu, no niestety kinkiety mi nijak koło lustra nie wejdą... A w łazienkach nie mam górnego światła więc plafon też odpada. Myślałam jeszcze o klatce schodowej, bo akurat padł nam transformator w lampie i muszę o czymś pomyśleć, ale te kinkiety nad schody są za małe i śmiesznie wygladają więc zostaje sypialnia... A w salonie myślę, że też wyjdzie fajne zestawienie, bo nad stolikiem kawowym będzie ta wielka lampa, a nad stołem dandelion i powinno być git.

 

Chociaż dandelion w sypialni trochę kusi, bo on też daje fajne, klimatyczne światło... Tylko ani lampek nocnych do niego nie mam, ani później z caboche nie będę miała co zrobić... Ekonomicznie będzie w takim razie :)

 

Tylko póki co kinkiety zawisną z kablami na wierzchu, bo z remontem i chowaniem kabli muszę poczekać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniu a jak byś lustro powiesiła pionowo to by kinkiety weszły:lol2: i mogłabyś się cała przeglądać:D

 

:lol2:

 

Ale to już większa rewolucja. Nie mam tam w tej ścianie żadnego kabla. Musiałabym sporo kuć, a to mi teraz nie na rękę... Poza tym po prawej od wejścia jest szafa do sufitu i jest cała w lustrach więc kolejne pionowe lustro to chyba za dużo szczęścia ;) Coś Ci te moje kinkiety spokoju nie dają :lol2:

 

A ja przez Was z kwiatem po całym parterze jeżdżę, ale jakoś za pusto mi w salonie bez niego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, kabel można wsadzić. Wszystko można zrobić, tylko ja teraz nie mam ani ochoty, ani czasu, ani kasy na prucie ścian... Dom i tak trzeba będzie odświeżyć i gdzie niegdzie poprawić gładzie, pomalować, ale podejrzewam, że w tym roku nie damy rady. Staram się na razie wykorzystać to, co mam zachomikowane, zaplanować ewentualnie jakieś mniejsze rzeczy do wymiany (jak listwy w gabinecie), ale tych grubszych spraw na razie i tak nie ruszę. Muszą poczekać. Ale pomysły pozapisuję na "kiedyś" :)

 

Wiem, że nie wszystko jest fajne i nie wszystko pasuje do siebie, bo dom urządzalam w zupełnie innym stylu, a teraz chcę go trochę odświeżyć i "unowocześnić" przy minimum środków, ale pewnych rzeczy nie przeskoczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko się szybko zmienia, jak ja teraz patrzę na zdjęcia mojego byłego mieszkania, to się dziwię jak mogłam pewne rzeczy zrobić:lol2:

 

Ja urządzałam mieszkanie w epoce żółci i brązu, a dom w czasach beżu i wenge. W sumie ogólnie dobrze się w nim czuję i większość rzeczy mi się podoba, ale wiadomo - chciałabym tu trochę świeżości wpuścić. No i co tu dużo gadać - dom przez ostatnie miesiące bardzo zaniedbałam (w sensie dbałości o szczegóły), bo żylam budową. Teraz trzeba ściany przeprosić i co nieco dopieścić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogóle to musisz domek przeprosić bo może czuć się obrażony:lol2:

 

ja dziś jadę z tatą do media markt (jest emerytem) kupic telewizor, wszyscy mają plazma to i ja musze:lol2:

 

mam nadzieję ze dostanę na raty a jak nie to się wkur ........:mad:

 

nie mam teraz 6 tys na nowy telewizor a że są raty 0% to się opłaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż ja żartowałam z tym wzdychaniem :p

Co klasyka, to klasyka, chociaż i tak uważam, że czasy wenge byly dużo lepsze niż poprzednie żółcie i inne kolory. W mieszkaniu mam wszystkie kolory tęczy... Salon żółty, sypialnia pomarańczowa, do tego jakieś czerwono-zielone bordery przy suficie... Wenge przynajmniej tylko z beżem się łączyło plus jakiś dodatek kolorowy (u mnie roż/malina).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...