Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

Czas tej galerii dobiega końca. Wątek zostanie skasowany, ale wiem, że sporo tutaj pisaliście i sporo zdjęć, również Waszych, zostało wklejonych więc pozostawiam wątek jeszcze przez kilka dni, żebyście mogli co nieco zachować, jeśli macie ochotę. A ja pewnie będę bywać to tu, to tam... A jak działka zmieni właściciela to postawię szampana u którejś z dziewczyn :wiggle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U, kasujesz? A może go po prostu zamknąć?

To moja taka luźna propozycja ;)

 

Widzę, że o toaletce pisałyście. Ja mam teraz w pokoju takie biurko/ toaletkę i korzystam codziennie z niej. Mam przybory do włosów, suszarkę, prostownicę, ponieważ nie mam kontaktu w łazience :lol2:. Takie przepisy w Anglii.

Makijaż robię tam tylko wtedy jak mam gości na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U, kasujesz? A może go po prostu zamknąć?

To moja taka luźna propozycja ;)

 

Przemyślę, chociaż nie wiem, czy jest sens zostawiać wszystkie te inspiracje i wizualki, skoro nie nastąpi ich realizacja...

 

Rere, głównie dla Ciebie wklejam zdjęcia dandeliona, bo zawisł. Wiem, że myślałaś nad zakupem więc może foty będą pomocne.

Lampa wisi w gabinecie. Docelowo ma zawisnąć w jadalni, ale jest tak krucha, że nie chciałam trzymać jej w kartonie. Niech wisi, a jak jadalnia będzie gotowa, to ją przewieszę. Kształt chyba nie jest jeszcze idealny. Muszę pochodzić wokół niej i porozginać tu i ówdzie :D

 

http://i1.fmix.pl/fmi2045/220c60d40024dad25038abb9/zdjecie.jpg

 

http://i2.fmix.pl/fmi1086/973544220006e4f45038abd7/zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu, ja kupuję taką babkę w Biedronce, chyba za 5 zł, albo coś koło tego. Klasyczna babka, z falistej formy z "dziurką". Jest chyba marmurkowa i cytrynowa. Do niej Biedronkowy serek Mascarpone - mieszam babkę z jednym opakowaniem serka i wychodzi idealna masa.

 

A przy okazji w kwestii polewy - lepsze są gotowe polewy niż roztapiana czekolada - czekolada szybko zastyga i jest gęsta więc maczanie popsów jest dość męczące. Lepiej gotową polewę roztopić, przelać do miseczki i w niej maczać, a potem szybko w wiórkach albo innych dekoracjach. Dużo szybciej i przyjemnniej :)

 

P.S. Temat jak najbardziej aktualny. Budowlany zrobił się jakby passe :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, dziękować. Cały czas mam go na względzie. Podoba mi się. Powiedz mi czy ten kabel był taki krótki czy można było go regulować?

 

Rere, kabel był bardzo długi. Nie wiem, czy nie miał ze 2 metry. Musieliśmy go uciąć. Teraz faktycznie jest dość krótki, ale lampa jest spora. Kończy mi się 15 cm nad głową a widać, że wisi niemal pod sufitem. Niżej się nie dało :no: Tylko u mnie standardowe 250 cm. Przy wyższych pomieszczeniach pewnie efekt byłby lepszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i aniu ładnie u ciebie wygląda:mad:

 

To co, odesłać do Ciebie jednak? :lol2: Ona taka złożona i ściśnięta rzeczywiście najlepszego wrażenia nie robiła :no: ale jak ją powyginałam to uważam, że jest OK. Chociaż rzeczywiście krucha bardzo. Teraz już pewnie dotykać jej nie będę, żeby czegoś nie złamać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu, ja kupuję taką babkę w Biedronce, :

 

Aniu dzieki bardzo.

 

Ja jakiś czas temu trochę się bawiłam w "angielskie, lukrowe" torty dla dzieci - wiec mam barwniki - mogę zabarwić gotową polewę by porobić kolorowe kulki. Przy najbliższej okazji - dziecięcej imprezie, itp. muszę je zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 months później...
wow no cześć, ależ się napisała:rotfl:

 

;)

 

Jestem, jestem, podczytuję to tu, to tam... Tylko jakoś pisać mi się nie chce... Działka nadal w naszym posiadaniu, chociaż było kilka takich sytuacji, że myślałam, że będę się z notariuszem umawiała. Trochę mnie ta przygoda ze sprzedażą do ludzi uprzedziła - niesłowni, mało konkretni... W życiu nie przypuszczałam, że tak się mogą kupujący zachowywać - a jednak. Chyba po tym wszystkim napiszę książkę - jak sprzedać nieruchomość i nie zwariować :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna pani mówiła, że działka jest tak fantastyczna, że albo ona kupi, albo jej ojciec. Byli tam nawet z fachowcami, żeby wszystko ocenili. W zasadzie była zdecydowana. Drugi pan po oględzinach powiedział, że "obawia się", że decyzję już podjął i że działkę kupi i jakoś nagle urwał kontakt. Trzeci pan potrzebował chwili do namysłu i miał zadzwonić tak czy siak - oczywiście nie zadzwonił. Nie chodzi o to, że jej jeszcze nie sprzedałam, tylko o to, że ludzie nie biorą odpowiedzialności za to, co mówią. Jeśli ktoś się umawia, że zadzwoni, to niech zadzwoni i powie "nie, dziękuję, nie jestem zainteresowany, zmieniłem zdanie" cokolwiek... A jak nie podjął 100% decyzji, to niech nie mówi, że już na tej działce w wyobraźni kwiatki sadzi... Niech powie, że musi to przemyśleć, że musi się zastanowić itd... A nie, że jest zdecydowany, że w zasadzie już podjął decyzję, że cena nie gra roli bo jest tak fantastycznie, że on jest zdecydowany, po czym zapada się jak kamień w wodę. Przecież Ci ludzie nie mają po 5 lat. A trochę tak się zachowują. Albo ja mam za wysokie wymagania, ale ja po prostu tak robię - jeśli mówię, że zadzwonię, to dzwonię. A jak nie wiem, czy coś kupię, to nie mówię, że kupię. Szkoda gadać...

 

Cześć rere :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...