Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

http://img204.imageshack.us/img204/7007/happynewyear201381.jpgUploaded with ImageShack.us

 

 

 

Aniu dużo zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności w Nowym 2013 Roku.

Życzymy realizacji marzeń, uśmiechu, słońca, miłości oraz nie gasnącej wiary w siebie.

Dziękuję za kolejny wspólny rok :hug:

 

Szczęśliwego Nowego Roku!

 

Aneta, Łukasz, Okruszek i Iskierka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniu,

12 miesięcy zdrowia,

53 tygodni szczęścia,

8.760 godzin miłości,

526.600 minut pogody ducha

i 31.536.000 sekund wspaniałej zabawy!

 

 

Dziękuję za kolejny wspólny rok na FM

I życzę wszystkiego najlepszego w Nowym 2013 Roku.

Oby był lepszy niż poprzedni!

 

http://img72.imageshack.us/img72/6250/newyear2013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, wspomóżcie :D

 

Na okres zimowy zawiesiłam ogłoszenia w sprawie sprzedaży działki, bo idzie na to nie mała suma, a marne były szanse, żeby w grudniu to ktoś kupił... Ale mamy styczeń, kiedy to pomalutku ludzie zaczną się rozglądać, żeby wiosną uderzyć z zakupami i pewnie pomału zacznę wznawiać ogłoszenia. Podpowiedzcie proszę, czym Wy kierowałybyście się (również -liście, jeśli panowie czytają ;) ) przy wyborze działki z rozpoczętą budową? Wiem, że towar dla wielu nie do zaakceptowania, bo większość woli albo działkę albo SSO, a u nas jakoś tak pośrednio jest ;) Co według Was jest atutem, co powinnam podkreślić w ogłoszeniach? Wydaje mi się, że wypisałam wszystko, ale nie jestem obiektywna więc za każdą radę będę wdzięczna :hug:

 

Załóżmy, że szukacie rozpoczętej budowy - na co zwrócicie uwagę? Co Was przekona do zakupu?

Edytowane przez anna-maria3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!! oby był pomyślny:wiggle:

 

 

ja przy zakupie działki zawsze kieruję się ( oprócz lokalizacji) aktualnym pnB oraz pozwoleniami na prąd, gaz i wodę ( wszystko najlepiej jakby było załatwione i doprowadzone do działki:p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni, dzięki za posta i za prv. Rzeczywiście o wielu rzeczach nie pomyślałam, albo po prostu miałam je w domyśle...

Zdjęcia wnętrz, elewacji i ogrodu w niektorych ogłoszeniach zamieszczałam, ale niestety większość ma swoje ograniczenia i trzeba wybrać na przykład 6 zdjęć...

 

Ja wpisywałam 170m2, bo wydawało mi się, że 220 to dużo i może odstraszać ;)

 

A w jakiej kategorii według Was dawać ogłoszenie? Działki, czy domy? Ja póki co zauważylam, że jak było w działkach to ludzie dzwonili, a jak w domach, to ani jednego telefonu, ale też okres jesienno/zimowy na to przypadł wic nie wiem, czy to wina kategorii, czy jednak pory roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...