Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

helloł Aniu

 

ja sobie teraz zdałam sprawę , ze nic a nic ci nie odpowiedziałam na ostatniego sms o spotkaniu, ale te 3 dni tak mi nie spasowały ze hej, jak na złość mąż w pracy do późna(teraz np siedzi w domu), a wolałam jednak z nim, miałam włamanie też do sklepu, nic sie nie stało ale szyba wybita i tak jakoś w sobotę sobie przypomniałam , że miałyśmy się jakoś ugadać, sorki Aniu, ze tak wyszło:hug::hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, w Twoich okolicach będę najwcześniej w październiu więc jak do tego czasu mi przejdzie, to może ponowię propozycję ;)

 

ok:D jeśli mogę coś zaproponować, proszę o telefon na tydzień wcześniej , że będziesz, wtedy robotę ustalę tak aby mieć wolne już od 16, nawet dzieci oddam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Melduję, że żyję ;) Wiosna u nas - w ogródku tulipany kwitną, a na działce jodła dwa razy większa niż ją ostatnim razem widziałam :jawdrop: Poza tym bez zmian, chociaż wczoraj przeszło nam przez myśl, że skoro kupca póki co nie ma, to może jednak jest nam ten dom pisany :rolleyes: Oszaleć można w takim oczekiwaniu :bash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

oj nie wiem, ja tez pytam gdzie klient????:yes::yes::yes::yes::yes:

 

dziś przeczytałam na onecie ze co roku wzrasta liczba sprzedanych nieruchomości z zajęć komorniczych, jak w zeszły roku było to 5,5 tysiaca, tak w tym roku już taka liczba padła, czyli nie dzieje się dobrze

 

a tak wogóle helloł, co tak mało cię na fm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Aniu :wave::wave::wave::wave:

Cieszę się i smutno mi równocześnie bo przez moment myślałam, że może ten dom "Wam pisany " :cool:

Cieszę się, że Wasze plany się realizują:hug:

Lampa śmieszna i chyba niezły z niej kurzołap:lol2::lol2:

Aniu O pomoc w wykasowaniu Poproś może Joliskę (Jola z tego co wiem takie rzeczy robi ) możesz też to zrobić sama wchodząc w swój profil i edytować sygnaturę, wykasuj tą z linkiem i gotowe:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...