Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Obie bateryjki ładne, ale pamiętam jak ja szukałam do swojej wanny wolno stojącej to właśnie coś w stylu nr.2 czyli bardziej zaokrąglona, wreszcie skończyło się tak że nie mam w ogóle wolno stojącej baterii;)

Pewnie mój głos nie przeważy, ale stawiam na 2 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha, kumam juz

 

Witam Serdecznie. Właśnie trafiłam na twój wątek jestem w niesamowitym szoku ponieważ wybrałam taką sama wannę, baterię,kibelek ego,umywalkę i co najważniejsze płytki !!!!!! i tez zastanawiam się co dać na podłogę myślę również o drewnie SZOK. Ja już mam wszystko kupione za wyjątkiem płytek na podłogę. Zakupy robiłam w extra zone.Pozdrawiam))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie. Właśnie trafiłam na twój wątek jestem w niesamowitym szoku ponieważ wybrałam taką sama wannę, baterię,kibelek ego,umywalkę i co najważniejsze płytki !!!!!! i tez zastanawiam się co dać na podłogę myślę również o drewnie SZOK. Ja już mam wszystko kupione za wyjątkiem płytek na podłogę. Zakupy robiłam w extra zone.Pozdrawiam))

 

A jaką baterię? Talis S2? Czyli do wanny masz kanciastą? Czy nie masz bidetu i bateria okrągła?

 

Poważnie masz płytki Aparici do tego zestawu?

 

Daj znać, co na podłogę położysz :) U mnie jeszcze dachu nie ma więc mam czas, żeby podjąć decyzję :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baterię mam z serii Lucetta taka jak na zdjęciu z wanną .Oglądając na necie miałam innego faworyta ale pojechałam do Extra Zonne przymierzyłam kilka różnych i ta wygrała. Z tej samej serii mam tez baterie umywalkową. Umywalkę kupiłam z firmy Rea kształt identyczny jak wanna))). Bidetu nie mam . Kibelek taki sam jak z Ego ale zakupiony w Extra Zone wizualnie niczym nie odbiega od oryginału. ( oryginał cały w cellulicie jak mawia mój mąż) .Tak mam do tego zestawu Aparici- niezłe co)) Niestety podłoga do nich jest fatalna więc trwa casting tyle że ja mam 17,5 m podłogi więc muszę liczyć się z ceną ( a chciałam zakupić płytkę drewnopodobną ale cena porażająca. Na razie biorę pod uwagę 60 x60 szarą ( taka troszkę imitującą kamień) ale nie jestem do niej przekonana. A gdzie masz te wizualizacje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria w takim razie z kurkami, a nie z mieszaczem?

 

Niesamowity zbieg okoliczności ;)

 

Ja podłogi będę miała jakieś 10 m2 z groszami. O płytkach drewnopodobnych nie myślę. Jeśli płytka, to biała z Aparici, ale wolałabym nie. Szukam w kierunku drwnopodobnym, czyli panele do łazienek. Póki co faworytem jest dąb biały Aquastep.

 

O co pytasz odnośnie wizualizacji? Gdzie w dzienniku? Czy w jakim programie robione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się ze masz jakąś wizualizację z tym drewnem na podłodze. A może coś źle przeczytałam?. Ja mam w łazience podłogówkę więc nie zaryzykuje z drewnem czy panelem ponieważ widziałam co się zrobiło u koleżanki po roku mieszkania i to w salonie ( Mimo że kupiła panele przeznaczone na ogrzewanie podłogowe. Napiszę ci odnośnie płytek są piękne na prawdę warto je kupić a przede wszystkim są proste!! Do drugiej łazienki mam droższe włoskie a strasznie krzywe płytkarz już je przeklina. Wanna prezentuj się rewelacyjnie wydaje mi się że jest wygodna choć na razie przymierzana na sucho )) Baterie mam z kurkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytki widziałam, bo sobie jedną zamówiłam i mam w domu :) Piękna jest :) Wizualki z panelami masz kilka stron wcześniej. Gdzieś tutaj zaczęła się dyskusja. Najpierw masz wizualkę z białą podłogą, później różne wariacje w tym temacie...

 

Jeśli chodzi o wannę, to mi zależało na tym, żeby była monolitem. Nie podobają mi się te łączenia wanny z obudową, jak widać krechę na całości wanny. Dlatego pod uwagę biorę Nearię albo Eliseo. Obie są monolityczne.

 

Bateria u mnie musi być z mieszaczem więc Lucetta odpada. A co myślisz o tej kanciastej do takiego zestawienia?

 

OK, uciekam :sleep:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam no i trafiłam wreszie na całe szczeście. jak zbieg okoliczności:

po 1 mamy taki sam gust w sprawie kuchni mam takie same zdjecia białych i szarych kuchni ściągnięte

po 2 mała łazienka jest u mnie też zaplanowna tak samo jak u Ciebie te płytki są piękne tylko ja nie chcę konsoli tylko jakąś pułkę ale reszta tak samo chcę żeby była inna od reszty domu.:)

a ile kosztowało lustro jeśli możesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...