Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Za pozwoleniem rasi przedstawiam Max Tres bidetową :D Na mojej wizualce nie wyszło tak fajnie, ale wizualka, to tylko rysunek. Tutaj mamy ogląd "na żywo" :D

 

http://i1.fmix.pl/fmi1261/99cbf16e00247a054e0482a0/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi1172/3fa3c5590000203d4e04829f/zdjecie.jpg

 

http://i2.fmix.pl/fmi265/00a2d7f50000e2314e04829d/zdjecie.jpg

 

http://i2.fmix.pl/fmi1704/431f1983001831794e04829a/zdjecie.jpg

 

Podoba mi się :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

queene, bo Ty masz dom i w niego wkładałaś/wkładasz całą siłę i entuzjazm podczas cudowy. Ja wybudowałam co miałam do wybudowania i na razie nie mogę ruszyć dalej, to chociaż co jakiś czas jakiś element wyposażenia kupuję, żeby ta budowa nadal mnie cieszyła i żeby było o czym mysleć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak t możliwe ze Ty na takim etapie jak jestes masz juz kupione niektóre baterie a ja sie mam za 2 mies wprowadzac a nie mam jeszcze ani jednej :)

 

normalny by powiedział ze anna jest walnięta (sorki ) ale my uważamy, że to normalne, mój mąż prawie by światu ogłosił jak w boconcept wpłacałm zaliczkę na stolik pod telewizor a na budowie fundament lali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalny by powiedział ze anna jest walnięta (sorki ) ale my uważamy, że to normalne, mój mąż prawie by światu ogłosił jak w boconcept wpłacałm zaliczkę na stolik pod telewizor a na budowie fundament lali

 

Napisałam dość długi wywód na temat urządzania wnętrz równolegle z budową domu, ale nudnawy był więc skasowałam :D

 

Ja wiem, dlaczego kupuję różne rzeczy, dlaczego wybieram, wymyślam, przestawiam... Po prostu pewne rzeczy chcę mieć rozplanowane wcześniej, żeby były dokładnie takie, jak chcę. Na przykład projekt kuchni mam wybrany od kilku lat - kuchnia w domu była projektowana pod konkretny układ mebli, a nie na odwrót. Podobnie WC.

 

Poza tym, o czym pisałam już kilkakrotnie, na etapie wykończeniówki pewne rzeczy trzeba zakupić, a niestety nie na wszystko wystarcza kasy więc tnie się własne marzenia, idzie się na kompromisy, kupuje się rzeczy tańsze, czasem gorsze, brzydsze, nie te wymarzone tylko takie, na które akurat w danej chwili ma się fundusze. W tej chwili zakup baterii na przykład jest dla mnie wydatkiem, którego nie odczuję jakoś szczególenie. Gdybym zostawiła to na koniec jest duże prawdopodobieństwo, że skończyłoby się na zwykłej ściennej, bo na wolnostojącą po prostu nie starczyłoby kasy. Lustro tekowe to nie rzecz pierwszej potrzeby, tylko kaprys, marzenie. Wątpię, żebym znalazła na nie pieniądze w momencie wykańczania wnętrz - wolałabym za to lodówkę kupić, albo sofę do salonu. Jestem typem, który lubi mieć wszystko zaplanowane, rozrysowane, przemyślane. Typowa koza :p Ot, cała filozofia moich budowlano-zakupowych szaleństw :)

 

I znowu przydługo wyszło :p

Edytowane przez anna-maria3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anna nie będe ci słodzić, mnie ta bidetowa kompletnie nie podchodzi

 

Innego komentarza się nie spodziewałam :hug:

 

Ja chętnie zobaczę ją gdzieś na żywo, z jakomkolwiek bidetem, ale zdjęcia rasi mnie zadowalają. Tak sobie myślę, że jej wygląd może się nie podobać, bo nie jest standardowy. Większość baterii bidetowych jest kanciasta, tradycyjna. Tych okrągłych do bidetu nie ma wiele więc i zdjęcia z nimi ciężko spotkać i oko nie przyzwyczajone do takiego zestawienia... Mam nadzieję, że rzeczywistość nie okaże się brutalna i że na żywo też będzie mi się podobało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innego komentarza się nie spodziewałam :hug:

 

Ja chętnie zobaczę ją gdzieś na żywo, z jakomkolwiek bidetem, ale zdjęcia rasi mnie zadowalają. Tak sobie myślę, że jej wygląd może się nie podobać, bo nie jest standardowy. Większość baterii bidetowych jest kanciasta, tradycyjna. Tych okrągłych do bidetu nie ma wiele więc i zdjęcia z nimi ciężko spotkać i oko nie przyzwyczajone do takiego zestawienia... Mam nadzieję, że rzeczywistość nie okaże się brutalna i że na żywo też będzie mi się podobało :)

 

 

pewno masz rację, jak człowiek kilka razy popatrzy to moze się spodoba, to jak z piosenką im dłuzej słuchamy tym bardziej wpada w ucho

 

anna mam nadzieję że za tę walniętą się nie obraziłaś, ale na mnie tak patrzy;li jak kupowałam na wyrost, dlatego tak napisałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój mąż prawie by światu ogłosił jak w boconcept wpłacałm zaliczkę na stolik pod telewizor a na budowie fundament lali

 

Aż się do początków Twojej galerii cofnęłam, żeby zobaczyć, co to za stolik :lol2: To już był poważny zakup - pod łóżkiem na pewno się nie mieścił ;)

Edytowane przez anna-maria3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anna mam nadzieję że za tę walniętą się nie obraziłaś, ale na mnie tak patrzy;li jak kupowałam na wyrost, dlatego tak napisałam

 

No coś Ty :) Domyślam się, że moje zakupy i szaleństwo wizualizaji mogą dziwić :) Na mnie rodzina też tak patrzyła, ale z czasem zaczęła brać udział w wyszukiwaniu "okazji" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się do początków Twojej galerii cofnęłam, żeby zobaczyć, co to za stolik :lol2: To już był poważny zakup - pod łóżkiem na pewno się nie mieścił ;)

 

w boconcept zgodzili się na magazynie przechowywać moje zakupy, a na tydzień przed przeprowadzką , przyjechali i złozyli na miejscu mebelki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...