Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mąż jest w galerii, w której jest ten nasz planowany do gabinetu trójnóg z kremowym kloszem...

 

http://i1.fmix.pl/fmm2021/225e6166002880de4e0e1aef/zdjecie.jpg

 

Rozmowa z mężem:

 

- ON - No fajna ta lampa, podoba mi się.

- JA - I co, kupiłeś ją?

- ON - Nie, po co. Przecież wczoraj kupiłaś już sobie lampę. Po co Ci druga?

- JA - Kochanie, tamta lampa ma być do innego pomieszczenia. Ta, którą Ty oglądasz jest do TWOJEGO gabinetu.

- ON - Aaaaaaaaaaaaa, to co innego.

 

Wrócił do sklepu. Kupił! :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta powyżej wklejona, bo mnie zauroczyła, ale do wiatrołapu naszego nie pasuje :no: Na razie nie szukam - zacznę szukać konkretnej tapety jak szafa będzie i jak wymiar będę znała.

 

Mlecznej szafy nie chcę. Teraz mam szkło i wiecznie małe łapki odbite, albo buziaki zostawione ;) Jakoś mi się pomysł na tę tapetę spodobał... Zobaczymy, co z tego wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że żółta , ale za pół ceny i ta ta największa, co ty na to?

 

 

http://www.customform.pl/Sklep/wiszace/Caboche---wiszaca,2,0,18,120.htm?option=7536

 

Nie mogłam dojść skąd wiesz, że żółta i największa, ale weszłam na promocje i juz widzę :) No cena jak za tę największą bardzo fajna, ale mnie się ta biała bardziej widzi... Chociaż ta taka żywa jest :) Wszystko zależy od aranżacji.

 

Dla Ciebie.

 

http://i2.fmix.pl/fmi1371/f20b06b6001980ce4e109c9a/zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reni, nie sądziłam, że ta moja "choroba" jest zakaźna :rotfl:

Popieram, nic nie mów, bo jak fotel cudny i cena apetyczna to ktoś ci sprzed nosa zwinie (ja już nie :lol2: czekam jeszcze na jedną jutrzejszą okazję i pasuję na jakiś czas :))

 

Edit: Swoja drogą, może pochwalisz się na prv na co polujesz? Uwielbiam takie akcje więc chętnie pokibicuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anna szybko ci odpisał i to w dodatku o tej porze roku, chyba że mikołaj do męża całkiem podobny?

 

Ani trochę :p Za to do taty baaaaaaaardzo :) Ale podział jest taki, że tata przywiezie na święta mój plafon Caboche i baterię wolnostojącą, a Mikołaj wyciskarkę, dla równowagi :rotfl:

 

Ale będziemy wyciskać!!!!! rere, przyłączysz się, czy tylko na soczek wpadniesz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...