Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

Kozo!!!

 

:oops:

 

Ale tak to jest, jak się człowiek nie zna... A jak posłucha kilku mądrych osób to i fajne wnętrza mogą z tego wyjść :yes:

 

Madzia, ja też chyba bardziej w kierunku tej szarej ławeczki mimo, że w salonie akcent różu będzie... Ta lampa podkreśla szarość ławeczki i odwrotnie, a biel tylko te szare akcenty wydobywa... Pięknie jest :) lasche, podeślij adres, to Ci kurierem dobry koniaczek wyślę ;) Rozumiem, że jasne (klonowe) drzwi pasują, bo nikt nie skrytykował :D A co z szafą? Biała? Też jasna drewniana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

oj ja drewna jasnego bym absolutnie nie wprowadzała ...kurcze mówisz o klonowych drzwiach do szafy? coś się gubię ;)

Klonowe drzwi wewnętrzne i pytałam też o szafę... Bo drzwi wejściowe w środku białe będą... Ale że co - drzwi wewnętrzne też białe zrobić? I białą szafę? Ło matko, to dopiero rewolucja będzie :o A wszystko przez jedną lampę :o

 

wirtualne piwko mogę poprosić :)

 

http://i3.fmix.pl/fmi409/46fefc0d000a56d34e136c5b/zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, jakie jest moje budowlane marzenie? Żeby na etapie wykańczania nie mysleć o wykańczaniu :lol2: To znaczy, żeby tak wszystko dopracować, rozplanować, obmyślić i wybrać, żeby wykończeniówka była kwestią pracy ekipy i wprowadzenia wszystkich aranżacji w życie. Żebym na tym etapie nie musiała się zastanawiać, czy chcę ścianę szarą, czy białą, czy ławeczka szara, czy różowa... Chcę to przemyśleć na spokojnie, sukcesywanie krok po kroku każde pomieszczenie, a potem "tylko" wykonać, bo i tak sporo problemów natury technicznej się pojawi i na fakturach i kolorach wolałabym się wtedy nie koncentrować... Mam nadzieję, że tak się da...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anna ja ci mogę popowiedziec że klon czytaj fornir na drzwi to bardzo trudna okeina , bardzo miękka i krucha, kłopot aby idealnie dociąć opaski w ościeżnicy pod kątem 45 stopni

 

Renatko kochana, toż ja o mdf myślę ;) Kolor klonu mam na myśli :)

 

Mnie też jakoś to jasne drewno się widzi :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flaming odpada, bo chociaż fajny był ;), nie działał i musieliśmy oddać - lampa solarna w bardzo słoneczny dzień nagrzewała się tylko na trzy minuty :(

Zdecydowanie szara ławeczka. A wszystko w bieli (szafy, drzwi, ławeczka - poza szarą poduchą) byłoby idealnie :)

Chyba pierwszy raz spotkałam się z dopasowywaniem całego pomieszczenia do lampy :lol2: U mnie w sumie było na odwrót i powiem Wam, że tak jest chyba łatwiej, bo ja miałam straszny problem z wyborem lampy, która mogłaby pasować do stworzonego wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu ja też jestem za białymi ścianami, ewentualnie jasną szarością, szarą ławeczką, biała szafą.

Drzwi w klonie, jesionie i innych mi się nie podobają, więc tutaj bym dała biel lub szarość, ale to już pewnie za duża rewolucja bo dotyczy całego wnętrza.

 

Lampa jest super ale pasuje do zimnych kolorów, szarości, bieli - nie łączyłabym jej z drewnem (kolorem drewna-jakikolwiek on by nie był)

 

Aha jeszcze jedno - drzwi Hoermanna są od środka w takim samym kolorze jak od zewnątrz czyli w antracycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...